کد خبر : 37972 / /
/

ستاره سادات قطبی | ستاره سادات قطبی مجری

مجری جوان چادری تلویزیون از همسرش جدا شد! | زندگی سخت ستاره سادات قطبی در پانسیون +عکس

ستاره سادات قطبی از همسرش جدا شده بود.

مجری جوان چادری تلویزیون از همسرش جدا شد! | زندگی سخت ستاره سادات قطبی در پانسیون +عکس

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است. ستاره سادات قطبی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است که چند اجرای مشترک با همسرش شهرام شکیبا داشته است.ستاره سادات قطبی مجری محجبه تلویزیون و همسر شهرام شکیبا مجری برنامه قند پهلو از چهره های فعال فضای مجازی می باشد. ستاره سادات قطبی که چند سالیست با شهرام شکیبا ازدواج کرده، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند. اخبار مربوط به ستاره سادات قطبی در سایت خبرآزاد بخوانید.

ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیون و همسر شهرام شکیبا دیگر مجری تلویزیون متنی را در رابطه با زندگی قبلی‌اش منتشر کرد.

به نقل از فانیگما، او در این متن با حال و هوایی درد دل گونه توضیحاتی درباره زندگی‌اش داد.

ماجرای طلاق خانم مجری

ستاره سادات قطبی نوشت: ۱۹ساله بودم ازدواج کردم و ۲۷ سالگی جداشدم. اون موقع و الان دختران ۲۷ساله هنوز مجرد بودند و هستند، اما من هشت سال زندگی متاهلی رو تجربه کردم اما نتونستم ادامه بدم.

اصلاشیرین نبود. هم مسیر نبودیم. تفکراتمون، اهدافمون همه متفاوت بود. دائم درجا می‌زدم و دور خودم می‌چرخیدم. خیلی سخت بود. نمی‌شد و تمومش کردم.

قبل از این که با شهرام آشنا بشم گفته بودم همه‌ی مردها عین هم اند. فقط قیافه هاشون با هم فرق می‌کنه. اما ازدواجم با شهرام بهم ثابت کردکه اشتباه فکر می‌کردم.

وقتی یه مَردکنارت باشه و تو رو بفهمه، وقتی بشه سنگ صبورت، وقتی بفهمی اگه کم آوردی مَرد مهربونِ زندگیت تو رو تنها نمی‌گذاره، حتی اگه همه‌ی آدم‌ها تو رو رها کنند، دنیا برات قشنگه چون کسی رو داری که به همه‌ی آدم‌ها و دنیا میارزه!

اسم پانسیونی که خیلی اتفاقی پیداکردم ودرش زندگی میکردم (مادران) بود. میدان آرژانتین انتهای خیابان الوند.

پناه به پانسیون مادر

همونجایی که از بچگی آرزو داشتم بدونم کجاست؟ خداهمیشه توگوشم میگفت (إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسرا) ومن امیدداشتم همیشه هوامو داره!

گاهی توشرایط سخت از دستش عصبانی می‌شدم و بهش غر می‌زدم که چرا منو نمی‌بینی، چرا رو تو ازم برگردوندی؟

اما بعدش میفهمیدم چیزی که میخواستم و نشد به صلاحم بود!

پانسیون مادران پراز مادران و دخترانی بودکه هر کدوم یه قصه ایی داشتند یکی فرارکرده بود، یکی واسه دانشگاه اومده بود، یکی واسه کار اومده بود، یکی زندگیشو فروخته بود بره خارج از کشور.

نیاز به تنهایی

اما من نه فرارکرده بودم، نه دانشگاه می‌رفتم، نه کاردرست و حسابی داشتم و نه می‌خواستم از ایران برم.

من فقط دنبال یه جایی بودم بتونم تنها زندگی کنم. دلم واسه خودم تنگ شده بود. می‌خواستم خودمو پیدا کنم خانواده‌ام هم مشکلی نداشتند و گفتند هر جور خودت صلاح می‌دونی. نمیخواستم حالا که جدا شدم بعد از هشت سال اونا منو بدون امیرعلی ببینند و غصه بخوردند!

یادمه بچه که بودم خانم رضایی مجری تلویزیون می‌گفت نقاشی هاتونو به آدرسِ تهران، میدان آرژانتین، انتهای خیابان الوند، شبکه‌ی دوسیما بفرستید!

اون خیابون و اون شبکه واسه من آرزو شده بود. همه‌اش می‌گفتم کاش می‌شد منم یه روزی مثل بقیه‌ی بچه‌ها برم برنامه کودک!

هیچ وقت این آرزوم محقق نشد اماخداجوری جبران کرد که من اولین اجرای تلویزیونم، اونم هرشب، اون هم به صورت زنده از انتهای خیابان الوند ساختمان شبکه‌ی دو رفتم و با خوشحالی و بغض رو به دوربین گفتم: سلام

ستاره سادات قطبی مجری محجبه تلویزیون و همسر شهرام شکیبا مجری برنامه قند پهلو از چهره های فعال فضای مجازی می باشد که هر روز بخشی از زندگی خصوصی خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. این مجری جوان که به تازگی صاحب فرزند پسری به نام سید حسین شده است،به درخواست دنبال کنندگانش تصویری از پسر همسرش سید علی را به اشتراک گذاشت که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

ستاره سادات قطبی

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی و همسر و پسرانش

ستاره سادات قطبی که چند سالیست با مجری مسابقه ثانیه ها ازدواج کرده، با توجه به اختلاف سنی 14 ساله زندگی عاشقانه ای دارد، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

از استوری های روزمره ستاره سادات قطبی به نظر می رسد این زوج همراه هر 4 پسر خود زندگی می کنند چرا که مجری جوان هر روز عکس هایی از پسرانش را منتشر می کند که این بار به درخواست دنبال کنندگانش قاب زیبایی از پسر بزرگ همسرش علی و پسر کوچکش حسین را به اشتراک گذاشت.

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است که چند اجرای مشترک با همسرش شهرام شکیبا داشته است.

شهرام شکیبا دلنوا منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که فعالیت هنریش را ابتدا در سال 1369 با نویسندگی شروع کرد و در برنامه هایی مانند برنامه قند پهلو و مسابقه ثانیه ها و خوبی از خودتونه، اثر انگشت و … سابقه داوری و مجری گری دارد.

ستاره سادات قطبی مجری و بازیگر تلویزیون که از فعالترین چهره ها در فضای مجازی است، در جدیدترین استوری خود عکس کودکی خود و همسرش و سه فرزند خود را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

ستاره سادات قطبی بازیگر سریال گاندو که هر روز در صفحه اینستاگرامش استوری های روزمرگی فراوانی را منتشر می کند، عکسی از آخرین فرزند خود سید حسین منتشر نمود، این عکس واکنش کاربران مجری محجبه برنامه های تلویزیونی را در بر داشت و برخی از دنبال کننده ها به شباهت بیش از حد پسران ستاره قطبی به خودش اشاره نمودند.

ستاره سادات قطبی

فرزندان ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی نیز با انتشار آلبوم خانوادگیشان و عکس های کودکی خودش، شهرام شکیبا و پسرانش امیرعلی، سید صدرا و سید حسین نظرسنجی را در صفحه اینستاگرام خود به راه انداخت. نتیجه این نظرسنجی نشان داد که بسیاری از مخاطبان بازیگر سریال نوار زرد معتقدند که همه پسران ستاره سادات شباهت زیادی به او دارند.

ستاره سادات قطبی مجری و حافظ قرآن متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است. او به جز اجرا بازیگری را نیز تجربه نموده و تا به حال در چندین سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

ستاره سادات قطبی که چند سالیست با شهرام شکیبا ازدواج کرده، این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند اما خانم مجری از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی و آقای مجری از زندگی قبلیش پسری به نام علی دارد.

شهرام شکیبا دلنوا همسر خانم مجری منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون متولد 17 آبان 1351 در تهران است که سابقه داوری و مجری گری در برنامه هایی مانند برنامه قند پهلو و مسابقه ثانیه ها و خوبی از خودتونه، اثر انگشت و … را دارد.

ستاره سادات قطبی

خاطره تلخ ستاره سادات قطبی از ازدواج قبلی اش

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا در آستانه بازگشایی مدارس، خاطره تلخی را به اشتراک گذاشت که مرتبط به زندگی مشترک قبلی اش بوده.

ستاره سادات قطبی مجری برنامه همیشه خونه که تجربه نقش آفرینی در سریال گاندو 2 را نیز در کارنامه هنری خود دارد، در صفحه اینستاگرام خود از روزهای تلخ بعد از جدایی خود و حسرت همیشگیش سخن گفت. در ادامه این بخش از نمناک استوری های همسر شهرام شکیبا مجری برنامه قند پهلو را در مورد آرزو و حسرت همیشگیش مشاهده می کنید.

ستاره سادات قطبی مجری محجبه برنامه های تلویزیونی که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد، با فرا رسیدن روزهای آخر شهریور و ماه مهر و آغاز مدرسه ها به مرور خاطرات تلخ بعد از جداییش پرداخت و چندین استوری را منتشر نمود که توضیحات نوشته شده روی تصاویر به خوبی گویای ماجراست.

از استوری های منتشر شده مجری جوان مشخص است که او بعد از جدایی از همسر سابقش چندین سال حضانت فرزندش را بر عهده نداشته و حتی روز اول مدرسه همراه امیر علی به جشن شکوفه ها نرفته است و همراهی نکردن پسرش در روز اول مهر برای او به یک حسرت و آرزوی محقق نشده تبدیل شده که هر سال با فرا رسیدن ماه مدرسه مانند بغضی بر گلوی او می نشیند.

خانم مجری که چند سالیست با شهرام شکیبا مجری مسابقه ثانیه ها ازدواج کرده و با توجه به اختلاف سنی 14 ساله زندگی عاشقانه ای دارد، از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی دارد.

ستاره سادات قطبی که متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است، بعد از پشت سر گذاشتن یک ازدواج ناموفق زندگی خوبی را با شهرام شکیبا مجری تلویزیون تشکیل داده و دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند.

شهرام شکیبا مجری قند پهلو نیز از ازدواج سابقش دارای یک فرزند پسر به نام علی است و در مجموع این خانواده 4 فرزند دارند، از استوری های روزمره ستاره سادات قطبی به نظر می رسد این زوج همراه هر 4 پسر خود زندگی می کنند چرا که مجری جوان هر روز عکس هایی از پسرانش را منتشر می کند

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.