کد خبر : 36944 / /
/

قتل وحشتناک برادر کوچکتر در خانه پدری | لکه های خون روی در و دیوار همه چیز را لو داد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال وبختیاری گفت:در پی تماس با مرکز ۱۱۰مبنی برنزاع ودرگیری و وقوع یک فقره قتل در یکی از خیابان های حوالی شهر شهرکرد بلافاصله موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

قتل وحشتناک برادر کوچکتر در خانه پدری | لکه های خون روی در و دیوار همه چیز را لو داد

سرهنگ کاراگاه "جعفر نفر عنوان داشت: در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ درساعت ۲۰ روز شنبه روز  ۱۲فروردین ۱۴۰۲ مبنی بر نزاع ودرگیری و وقوع یک فقره قتل در یکی از خیابان های حوالی شهر شهرکرد بلافاصله موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس اگاهی استان باتوجه به انتقال فرد مضروب به بیمارستان نسبت به حضور میدانی در بیمارستان مشاهده کردند مقتول فردی جوان و حدوداً ۳۷ ساله بوده که بر اثر ضربات چاقو به ناحیه سر و گردن به قتل رسیده و اطرافیان و آشنایان وی در بیمارستان از نحوه اتفاق اظهار بی اطلاعی می کردند.

لیکن با حضور کاراگاهان در صحنه وقوع جرم و بررسی میدانی محل قتل با لکه های خون شسته شده بر روی یک تخته فروش و دیوار های اطراف منزل پدری وی مواجه که پس از جمع آوری اظهارات افراد در محل مشخص گردید به علت اختلافات شخصی، پس از درگیری فی مابین قاتل و مقتول که با یکدیگر نسبت برادری داشته این موضوع منجر به قتل برادر کوچک تر گردیده و قاتل از صحنه جرم متواری گردیده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان افزود: از همان دقایق اولیه با توجه به حضور کاراگاهان مجرب اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان و بررسی صحنه جرم و با استفاده از ابزارهای فنی و اطلاعاتی محل اختفاء قاتل در شهرستان خانمیرزا شناسایی و با تیز بینی و درایت کاراگاهان و هماهنگی های قضایی قاتل در کمتر از ۲ ساعت پس از وقوع حادثه طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و طی بازجوئی های اولیه به بزه انتسابی معترف گردید.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه انگیزه وقوع قتل اختلافات قبلی و شخصی بوده اظهار داشت: پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت پیگیری موضوع و انجام اقدامات قانونی و قضایی متهم تحویل مراجع قضائی گردید./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار