کد خبر : 36014 / /
/

مرگ مشکوک پسربچه 6 ساله | خواهر 7 ساله نیما نامادری اش را لو داد

پسربچه 6 ساله به نام نیما در خانه شان به طرز مرموزی به کام مرگ فرو رفت.

مرگ مشکوک پسربچه 6 ساله | خواهر 7 ساله نیما نامادری اش را لو داد

11 اسفند ماه امسال رسیدگی به مرگ مشکوک پسربچه 6 ساله ای به نام نیما در خانه ای واقع در یافت آباد تهران در دستور کار محمد وهابی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

در بررسی های اولیه مشخص شد که نیما به دلیل مبهمی به کام مرگ فرو رفته است و مشاهدات اولیه حکایت از آن داشت که دور دهان نیما کبود شده بود.

در ادامه تحقیقات خواهر 7 ساله نیما تحت تحقیقات قرار گرفت و پرده از راز جنایت هولناک برداشت و گفت:«روز قبل از مرگ نیما، نامادری ام به خاطر شیطنت هایش او را دعوا کرد و با پشت دست به دهانش کوبید.ساعتی در دست نامادری ام بود که به دهان نیما برخورد کرد و همین باعث شد که او حال خیلی بدی پیدا کند.چند ساعت بعد پدرم به خانه آمد و حال بد نیما را دید و با نامادری دعوا کرد.پدرم می گفت باید نیما را به بیمارستان ببریم اما نامادری مخالفت کرد. صبح روز بعد که برادرم فوت کرد.»

با توجه به ادله ای که بر علیه پدر و نامادری وجود داشت، دستور بازداشت آنها صادر شد و تحقیقات از پدر 34 ساله و نامادری 31 ساله این کودک آغاز شد و اظهارات ضد و نقیض آنها سبب شد که بررسی ها وارد فاز تخصصی شود.در ابتدا نامادری اظهار داشت که کودک از پله سقوط کرده است اما پدر بیان داشت که این کودک از تاب افتاده است.به این ترتیب رسیدگی به این پرونده در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران تا روشن شدن حقیقت ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.