کد خبر : 35932 / /
/

مرگ وحشتناک مرد میانسال به دست چند جوان | مواد منفجره به سرش زدند

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان اعلام کرد: بازی مرگبار چند جوان با موادمحترقه و منفجره در یکی از محله های همدان جان یک مرد میانسال را گرفت.

مرگ وحشتناک مرد میانسال به دست چند جوان | مواد منفجره به سرش زدند

دکتر ارتین کمالی اظهار کرد: روز گذشته -یکشنبه ۲۱ اسفندماه- چند جوان ترقه بازی می کردند و آقایی ۵۰ ساله آن اطراف بوده که یک ماده منفجره بر سرش پرتاب می شود.

وی افزود: متأسفانه با اصابت ماده منفجره، این فرد از ناحیه سر و جمجمه دچار مصدومیت شدید شده و با وجود اینکه به بیمارستان انتقال یافت و تحت مداوا قرار گرفت، جان باخت.

کمالی خاطرنشان کرد: متأسفانه در هفته نخست اسفندماه نیز شاهد آسیب دیدن 2 پسر جوان و فوت یک نفر بر اثر حوادث ناشی از مواد منفجره و محترقه بوده ایم.

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان در ادامه از گازگرفتگی یک راننده تریلی در روز گذشته خبر داد و گفت: این راننده سمت رزن برای استراحت توقف داشته و به علت سردی هوا اقدام به روش کردن پیک نیک در کابین ماشین می‌کند و متأسفانه دچار مسمومیت با گازمونوکسیدکربن و مرگ می شود./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.