کد خبر : 35633 / /
/

ماجرا حمله شیمیایی دیشب به خوابگاه دانشجویی

مدیر و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص خبر منتشرشده شب گذشته مبنی بر حمله شیمیایی به این دانشگاه و جزئیات ماجرا توضیح داد.

ماجرا حمله شیمیایی دیشب به خوابگاه دانشجویی

 شب گذشته در کانال تلگرامی شورای صنفی دانشجویان کشور خبری حاکی از حمله شیمیایی به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منتشر شد.

در متن این خبر آمده است: «بنابر اخبار واصله خوابگاه، ساعاتی پیش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مورد حمله شیمیایی قرار گرفت. در حال حاضر دانشجویان از خوابگاه بیرون آمده‌اند. هنوز اطلاع دقیقی از تعداد مسمومین در دست نیست.»

پژمان عقدک مدیر و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این خصوص اظهار کرد: شب پیش چند نفر از دانشجویان احساس سوزش و آبریزش می‌کنند. بنابر اعلام آنها، مسئولین دانشگاه اقدام به تخلیه خوابگاه کرده و مسئولین نیز محیط را بررسی می‌کنند، اما هیچ چیزی پیدا نمی‌کنند.

وی افزود: بعد از آمدن اورژانس، از میان دانشجویان ۲ نفر را که علامت چشمی و ریزش اشک داشتند، به بیمارستان الزهرا اعزام و ۲ ساعت بعد نیز هر دو نفر ترخیص می‌شوند.

عقدک گفت: این اتفاق از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه شب گذشته شروع و در نهایت ساعت ۲ بامداد همه دانشجویان در خوابگاه‌های خود مستقر شدند./ ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.