کد خبر : 35394 / /
/

عیدی بازنشستگان | عیدی بازنشستگان مستمری بگیر | عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

جیب بازنشستگان پرپول شد | عیدی این بازنشستگان 7 میلیونی شد | واریز عیدی بازنشستگان از امروز

برخی از بازنشستگان عیدی با مبلغ 7 میلیون تومان دریافت کردند.

جیب بازنشستگان پرپول شد | عیدی این بازنشستگان 7 میلیونی شد | واریز عیدی بازنشستگان از امروز

عیدی بازنشستگان | عیدی بازنشستگانبه افراد واجد شرایط تعلق می‌گیرد. عیدی بازنشستگانرا دولت اعلام می‌کند و طبق سنوات گذشته، مبلغ آن به اندازه‌ی عیدی کارمندان دولت است.مصطفی شریعتی مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی بازنشستگان مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد.در ادامه به آخرین جزییات از عیدی بازنشستگان در سایت خبرآزاد می پردازیم.

مصطفی شریعتی مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد.

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد.

مصطفی شریعتی اظهار کرد: بالغ بر یک هزار و ۱۳۹ میلیارد ریال به عنوان عیدی سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۶۵.۰۳۵ نفر از مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر امروز سه‌شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ به حساب مستمری‌بگیران واریز شد.

وی افزود: از مجموع ۱۶۵.۰۳۵ نفرمستمری‌بگیری که مشمول عیدی گردیده‌اند، ۸۳.۶۲۰ نفر تحت عنوان مستمری‌بگیر فوتی (بازماندگان فوت بیمه شده اصلی)، ۴۵.۴۷۷ نفر مستمری‌بگیر بازنشستگی پیش از موعد، ۲۶.۶۷۸ نفر مستمری‌بگیر بازنشستگی سالمندی و ۹.۲۶۰ نفر مستمری‌بگیر ازکارافتادگی کلی هستند.

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ضمن آرزوی سلامتی برای دانش‌آموزان حادثه‌دیده آتش‌سوزی مدرسه روستای شین‌آباد استان آذربایجان غربی و درودزن استان فارس افزود: عیدی ۲۶ نفر از دانش‌آموزان حادثه‌دیده روستای شین‌آباد و تعداد ۸ دانش‌آموز حادثه‌دیده روستای درودزن نیز همزمان با واریز عیدی سایر مستمری‌بگیران صندوق به حساب آن‌ها واریز شد.

حقوق بازنشستگان

مبنای پرداخت عیدی بازنشستگان مستمری‌بگیران

وی ادامه داد: عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق و مطابق مصوبه هیئت مدیره محترم صندوق از محل سود سرمایه‌گذاری صندوق تامین شده است.

شریعتی گفت: کلیه مستمری‌بگیرانی که تاریخ اجرای احکام مستمری آن‌ها تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ است مبلغ ۷ میلیون ریال و مستمری‌بگیرانی که بعد از تاریخ مذکور مشمول انواع تعهدات صندوق گردیده‌اند ۵۰ درصد مبلغ تعیین شده پرداخت گردیده است، لازم به ذکر است کلیه افرادی که تا پایان سال ۱۴۰۱ مشمول بهره‌مندی از تعهدات بلندمدت صندوق شده یا خواهند شد از مبلغ عیدی بهره‌مند خواهند شد/تسنیم

واریز عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی آغار شد

 میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تأمین ‌اجتماعی که به ‌منظور بازدید میدانی از ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان و در 33 امین سفر استانی، به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده است، در مراسم کلنگ‌زنی پلی‌کلینیک تخصصی بروجن، از آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان طی روزهای آینده خبر داد.

وی گفت: به دنبال تصویب مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان توسط هیئت ‌وزیران و ابلاغ این مصوبه به سازمان تأمین‌ اجتماعی و همچنین تأمین منابع مالی مورد نیاز، پرداخت عیدی قریب 4 میلیون نفر بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین ‌اجتماعی از روز جمعه 12 اسفندماه آغاز و طی مدت سه روز عیدی تمام بازنشستگان و مستمری‌بگیران به حساب آنان واریز می‌شود.

میرهاشم موسوی اظهار کرد: مبلغ عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری حسب مصوبه هیئت ‌وزیران یک میلیون و 800 هزار تومان است که بابت همسر مبلغ ثابت 500 هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت 200 هزار تومان به این مبلغ افزوده می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تعداد کثیر مشمولان دریافت عیدی، پرداخت عیدی بازنشستگان از روز جمعه 12 اسفند ماه آغاز و ظرف مدت سه روز، عیدی همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران مشمول، به حساب آنان واریز می‌شود./تسنیم

عیدی بازنشستگان

عیدی بازنشستگان از کی واریز میشه ؟

به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، مصطفی شریعتی اعلام کرد: بالغ بر یک هزار و ۱۳۹ هزار میلیارد ریال عیدی سال ۱۴۰۲ به ۱۶۵ هزار و ۳۵ نفر از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر امروز سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ واریز شد.

وی افزود: از مجموع ۱۶۵هزار و ۳۵ نفرمستمری بگیری که مشمول عیدی شده‌اند، ۸۳ هزار و ۶۲۰ نفر تحت عنوان مستمری بگیر فوتی ( بازماندگان فوت بیمه شده اصلی)، ۴۵هزار و ۴۷۷ نفر مستمری بگیر بازنشستگی پیش از موعد، ۲۶هزار و ۶۷۸ نفر مستمری بگیر بازنشستگی سالمندی و ۹ هزار و ۲۶۰ نفر مستمری بگیر ازکارافتادگی کلی می باشند.

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ادامه داد:ضمن آرزوی سلامتی برای دانش آموزان حادثه دیده آتش سوزی مدرسه روستای شین آباد استان آذربایجان غربی و درود زن استان فارس، عیدی ۲۶ نفر از دانش آموزان حادثه دیده روستای شین آباد و تعداد ۸ دانش آموز حادثه دیده روستای درود زن نیز همزمان با واریز عیدی سایر مستمری بگیران صندوق به حساب آنها واریز شد.

مبنای پرداخت عیدی بلزنشستگان مستمری بگیر

شریعتی بیان داشت: عیدی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق و مطابق مصوبه هیأت مدیره محترم صندوق از محل سود سرمایه گذاری صندوق تامین شده است.

به گفته وی، کلیه مستمری بگیرانی که تاریخ اجرای احکام مستمری آنها تا تاریخ ۱۳ شهریور ماه امسال است مبلغ هفت میلیون ریال و مستمری بگیرانی که بعد از تاریخ مذکور مشمول انواع تعهدات صندوق شده اند ۵۰درصد مبلغ تعیین شده پرداخت شده است، لازم به ذکر است کلیه افرادی که تا پایان سال ۱۴۰۱ مشمول بهره مندی از تعهدات بلند مدت صندوق شده یا خواهند شد از مبلغ عیدی بهره مند خواهند شد./ ایرنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.