کد خبر : 35138 / /
/

تزریق چربی شکم مادر آبادانی به لب های دخترش !

چند مرکز غیر مجاز ارائه دهنده خدمات زیبایی و درمانی در آبادان مهر و موم شدند.

تزریق چربی شکم مادر آبادانی به لب های دخترش !

دکتر سید محمد محمدی،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان در گفتگوی اختصاصی باخبرنگارحوزه سلامت رکنا در خوزستان گفت: در ماه های گذشته چند کلینیک زیبایی به دلیل غیرمجاز بودن آن پلمب شدند محمدی گفت دریکی از این کلینیک زیبایی چربی شکم یک زن را برای دخترش تزریق کرده بودند، که در این خصوص پرونده تشکیل و متهمین به دادسرای شهرستان آبادان معرفی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: با پیگیری های دانشگاه و هماهنگی مقام قضایی چندین مراکز زیرزمینی غیرمجاز پزشکی که به ارائه خدمات لیزر درمانی، تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو در شرایط غیر استاندارد اقدام می‌کردند شناسایی و مهرو موم شدند.

دکتر محمدی همچنین در خصوص بی حجابی یا بدحجابی در برخی از مطب های خصوصی اظهار کرد: ستاد امربه معروف و نهی از منکر به همراه نظارت بر درمان دانشکده علوم پزشکی به صورت مداوم اقدام به سرکشی از مطب های خصوص می کنند که در صورت نیاز به پزشکان آن تذکز ودر مراحل بعد با افراد قانون شکن برخورد میگرددوی همچنین گفت آئین نامه جدیدی به داروخانه ها ابلاغ شده که افراد درون داروخانه موظف هستند که یامقنعه وروپوش سفید در محل کار حاضر شوند. 

دکتر محمدی درخصوص عدم اراعه خدمات توسط تعدادی از داروخانه ها به برخی از دفترچه ها از جمله دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت این کار جرم است و با داروخانه های متخلف طبق قانون به شدت برخورد شده است.

دکتر محمدی در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مراکز غیر مجاز موضوع را از طریق سامانه ۱۹۰ اطلاع رسانی کنند./  رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.