کد خبر : 33086 / /
/

ماجرای زن خائنی که دستور قتل شوهرش را در خواب داد

دو مرد جوان که متهم هستند مردی را با همدستی همسرش به قتل رسانده‌اند به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شوند.

ماجرای زن خائنی که دستور قتل شوهرش را در خواب داد

7 آبان سال گذشته قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران از کشف جسد مردی در دره‌ای نزدیکی روستای وردیج باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. بررسی‌های مأموران پلیس حکایت از آن داشت مرد میانسال در مکان دیگری به قتل رسیده و عاملان قتل پس از حادثه جسد را به این مکان منتقل و رها کرده‌اند. تیم جنایی در بررسی پرونده افراد گمشده موفق شد هویت مقتول به نام بهرام را شناسایی کند.

بررسی‌های تیم جنایی نشان داد مقتول از مدتی قبل با همسرش اختلاف داشته است. همچنین مشخص شد همسر مقتول با مرد جوانی به نام همایون ارتباط مخفیانه دارد. مأموران، همسر مقتول را بازداشت کردند و وی هم در بازجویی‌های فنی لب به اعتراف گشود و گفت شب حادثه همایون همراه یکی از دوستانش با نقشه قبلی به خانه‌شان آمدند و بهرام را به قتل رساندند.

بدین ترتیب همایون و دوستش بازداشت شدند. همایون و دوستش به قتل اعتراف کردند و گفتند شب حادثه مقتول را در خواب به قتل رسانده‌اند. بدین ترتیب چند روز قبل کیفرخواست همایون و دوستش به اتهام مباشرت در قتل و همسر مقتول هم به اتهام معاونت در قتل صادر شد.

بنا بر این گزارش، متهمان به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شوند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.