کد خبر : 32904 / /
/

وام | وام فوری | وام ازدواج | وام ودیعه مسکن | وام بدون ضامن

آنلاین و آسان 5 میلیارد تومان وام بگیرید | چه کسانی مشمول این وام می شوند؟ +مبلغ اقساط

آن دسته از مشتریان بانک سپه که حساب متصل به دستگاه‌های پایانه فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی دارند، می‌توانند برای وام 5 میلیارد تومانی طرح «کاراسان» این مجموعه درخواست بدهند.

آنلاین و آسان 5 میلیارد تومان وام بگیرید | چه کسانی مشمول این وام می شوند؟ +مبلغ اقساط

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اخبار مار را دنبال کنید.وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و می‌تواند از  وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. آخرین اخبار مربوط به وام را در خبر آزاد بخوانید.

آن دسته از مشتریان بانک سپه که حساب متصل به دستگاه‌های پایانه فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی دارند، می‌توانند برای وام 5 میلیارد تومانی طرح «کاراسان» این مجموعه درخواست بدهند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به نقل از رده، متقاضیان واجد شرایط دریافت وام 5 میلیارد تومانی بانک سپه، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری یا کوتاه مدت داشته باشند. ضمنا متقاضیان در شرایطی امکان درخواست برای این تسهیلات را دارند که دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان سپری شده باشد. سود این تسهیلات 18 درصد بوده و ضمانت اصلی برای آن اعتبار شغلی و ضامن هم صنف دارای جواز کسب است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 36 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 18 میلیون و 761 هزار و 978 تومان است. کل سود تسهیلات، 1 میلیارد و 507 میلیون و 431 هزار و 196 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 6 میلیارد و 507 میلیون و 531 هزار و 196 تومان خواهد بود.

توضیحاتی درباره وام های پرداختی بانک سپه در سال جاری

بانک سپه از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب انواع طرح‌ها و عقود بانکی، تسهیلات زیادی پرداخت کرده است. طبق آخرین گزارش روابط عمومی بانک سپه، این مجموعه در آذرماه سال جاری بالغ بر 83 هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های مختلف پرداخت کرد. این تسهیلات بیشتر به بخش کمک ودیعه مسکن، قرض الحسنه ازدواج، فرزندآوری، وام بدون ضامن و قرض الحسنه خود اشتغالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی مربوط می‌شد.

این مجموعه همواره به تامین مالی طرح‌های بزرگ صنعتی هم توجه دارد. اخیرا سه طرح بزرگ صنعتی کارخانه کویر تایر که با حمایت این مجموعه تامین مالی شده‌اند، در چرخه تولید قرار گرفتند./کاماپرس

وام 100 میلیونی بانک ایران زمین

اشخاصی که مشتری بانک ایران زمین بوده و مایل به دریافت وام 100 میلیونی از این مجموعه هستند، امکان استفاده از طرح «انتخاب» را دارند.

به نقل از رده، متقاضیان وام 100 میلیون تومانی بانک ایران زمین باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. حداقل مبلغ سپرده گذاری برای دریافت این تسهیلات، 5 میلیون تومان است. در صورتی که فردی به تازگی سپرده افتتاح کرده باشد، امکان تقاضای این تسهیلات را ندارد، زیرا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده بگذرد. سود این تسهیلات بین 10 تا 18 درصد بوده که براساس دوره بازپرداخت و خواب سپرده تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات، 24 ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 4 میلیون و 992 هزار و 410 تومان است. کل سود تسهیلات، 19 میلیون و 817 هزار و 845 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 119 میلیون و 870 هزار و 845 تومان خواهد بود.

بانک ایران زمین یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که در قالب افتتاح انواع سپرده، خدمات ریالی و ارزی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

این بانک در قالب انواع طرح‌ها و عقود اسلامی به مشتریان خود تسهیلات می‌پردازد. به علاوه این مجموعه به پرداخت تسهیلات تکلیفی نیز توجه دارد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، این مجموعه تا نیمه اول شهریورماه سال جاری، هزار و 214 فقره تسهیلات قرض الحسنه و هزار و 162 فقره وام فرزندآوری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد. مقدار پرداخت تسهیلات تکلیفی این مجموعه در زمان ذکر شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 382 درصد افزایش داشته است.

وام ودیعه متاهلی دانشجویان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از احتمال افزایش وام ودیعه مسکن متاهلی دانشجویان خبر داد.

مسعود گنجی درباره افزایش وام‌های دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی گفت: در آغاز هر سال تحصیلی هیئت‌امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در ارتباط با میزان وام‌های دانشجویی تصمیم می‌گیرد و مبلغ پرداختی را مصوب می‌کند، این مصوبه برای یک سال تحصیلی(دو نیمسال) معتبر است. به همین دلیل وام‌های دانشجویان افزایش ندارد.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش وام مسکن متاهلی وجود دارد، تصریح کرد: بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به دنبال افزایش این وام هستیم. اگر سازمان برنامه و بودجه، مبلغی را برای صندوق رفاه دانشجویان در نظر بگیرد، با توجه به اینکه تمام اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است، به محض دریافت بودجه مورد نظر، افزایش وام ودیعه مسکن متاهلی لحاظ می‌شود. اگر سازمان برنامه و بودجه، بودجه موردنظر صندوق را پرداخت کند، وام ودیعه مسکن متاهلی چند برابر افزایش می‌یابد.

وام‌ها به ۵ دسته “تحصیلی”، “ودیعه مسکن متاهلی”، “شهریه”، “بند ج تبصره ۹ قانون بودجه کل کشور” و “تغذیه” طبقه‌بندی می‌شود. میزان وام تحصیلی دانشجویان در سال تحصیلی کنونی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی پیوسته معادل یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان بود که برای سال تحصیلی آینده مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است. همچنین وام تحصیلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی‌ارشد پیوسته، کارشناسی‌ارشد ناپیوسته و دکترای حرفه‌ای در سال تحصیلی گذشته معادل یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان بود. در حال حاضر، مبلغ این وام ۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

همچنین دانشجویان دکتری تخصصی پیوسته و ناپیوسته مبلغ ۶ میلیون تومان نیز در سال تحصیلی گذشته برای وام تحصیلی دریافت می‌کردند. وام این گروه از دانشجویان با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به مبلغ ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در سال تحصیلی جدید رسیده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.