کد خبر : 32631 / /
/

قیمت سکه | قیمت سکه 19دی

قیمت سکه ۲۱ میلیون را رد کرد | قیمت سکه و قیمت دلار ۱۴۰۱/۱۰/۱۹

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه ۲۱ میلیون را رد کرد | قیمت سکه و قیمت دلار ۱۴۰۱/۱۰/۱۹

قیمت سکه امروز یکشنبه 19دی۱۴۰۱قیمت خرید و فروش دلار و سکه اعلام شد.امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و قیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 899 هزار تومان،  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 20 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 21 میلیون  و 300 هزار تومان است.آخرین اخبار از قیمت سکه و طلا را در خبر آزاد دنبال کنید.

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 899 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 20 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 21 میلیون  و 300 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 12 میلیون و 100 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 8 میلیون و 600 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 4 میلیون و 700 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 8 میلیون و 230 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1876 دلار است.

علاوه بر این، در بازار متشکل ارزی در لحظه انتشار این گزارش، قیمت فروش دلار توافقی 39 هزار و 283 تومان اعلام شده است. قیمت فروش یوروی توافقی نیز معادل 43 هزار و 345 تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌دو‌شنبه 19 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (توافقی)

39 هزار و 283

قیمت یورو (توافقی)

43 هزار و 345

بروز رسانی: ‌دو‌شنبه 19 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  20 میلیون و 200 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

21 میلیون و 300  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

12 میلیون و 100 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

8  میلیون و 600 هزار

قیمت سکه گرمی

4 میلیون و 700 هزار

بروز رسانی: ‌دو‌شنبه 19 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 899 هزار

مثقال طلا

8 میلیون و 230 هزار

انس طلا(دلار)

1876

قیمت سکه

پیش بینی قیمت سکه 19دی 1401 / مسیر صعود طلا ادامه یافت

قیمت طلا و سکه امروز ۱۸ دی 1401 افزایش داشت.

دیروز روند بازار فلز زرد باز هم صعودی بود. قیمت سکه وارد کانال ۲۱ میلیون تومانی شد و طلا در کانال ۸ میلیون تومانی ماند. نیم‌نگاه معامله‌گران به روند قیمت دلار همچنان ادامه دارد و فعلا طلای جهانی بازیگر فعالی برای تعیین جهت قیمت بازارهای داخلی نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز روند صعودی قیمت طلا و سکه در حالی دیروز نیز صعودی بود که بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته به سر می‌برند و قیمت انس جهانی در همان محدوده ۱۸۶۵ دلاری است. نوسانات روزهای اخیر دلار، بار دیگر مسیر طلا و سکه را در روند صعودی قرار داده است.

سکه امامی دیروز مرز 20 میلیون تومانی را شکست و در کانال 21 میلیون تومانی قرار گرفت. طلا اما روند افزایشی بیشتری داشت و هر مثقال طلا با تغییر کانال در ۸ میلیون تومان معامله شد. اما امروز سکه صعود بیشتری داشت و أواسط ساعت معاملاتی امروز هر طلا با اینکه به کانال ۷ میلیون تومانی برنگشت اما اندکی در کانال ۸ میلیون تومان ارزان شد.

روز گذشته روند افزایش قیمت دلار در بازارهای داخلی و انس طلای جهانی بازیگرانِ افزایشی را واداشت تا خریدهای خود را بالا ببرند و امروز نیز قیمت طلا و سکه افزایش یابد.

تحلیلگران فنی باور دارند تا زمانی که فلز گرانبهای داخلی بالای مرز 20 میلیون تومان قرار دارد، احتمال نزول معنی‌دار در بازار سکه چندان زیاد نخواهد بود.

قیمت سکه | طلا گران‌تر می‌شود؟

در صورت شکست محدوده 20 میلیون و 800 هزار تومانی، از نگاه برخی معامله‌گران احتمال رشد بیشتر قیمت نیز وجود دارد. با این حال حباب سکه در اندازه‌ای است که دشوار است این فلز گرانبها بدون رشد قابل توجه دلار، به صورت معنی‌دار افزایش قیمت را تجربه کند.

برخی تحلیلگران در روزهای گذشته افزایش حباب سکه را سیگنال افزایش قیمت برای دلار می‌دانستند. در روزهای اخیر قیمت دلار بار دیگر سقف‌شکنی داشت و به نظر می‌رسد سیگنال حباب سکه که کارشناسان نسبت به آن هشدار داده بودند در قیمت دلار خود را نشان داده است.

امروز یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ قیمت سکه امامی سقف جدیدی زد و با بیش از ۶۰۰ هزار تومان افزایش، به میانه کانال ۲۱ میلیون تومانی رسید. سکه امامی امروز با قیمت حدودی ۲۱ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان معامله شد. هر چند در لحظه نگارش این گزارش در پله‌های ۴ و ۵ کانال مذکور نوسان دارد.

سکه بهار آزادی در لحظه نگارش این گزارش نزدیک به ۷۰۰ هزار تومان گران شد. این قطعه از سکه امروز ۲۰ میلیون و ۳۰۸ هزار تومان شد و نوسان زیادی داشت.

نیم سکه دیروز ۲۵۵ هزار تومان گران شد و به قیمت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید . ربع سکه نیز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت، از نیمه کانال ۸ میلیون تومانی عبور کرد و ۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی دیروز کمترین افزایش قیمت را داشت. این قطعه ۵۰ هزار تومان گران شد و با قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا نیز روند کاهشی محدودی داشت. دیروز مثقال طلا در همان محدوده ۸ میلیون تومانی معامله شد. این مقدار طلا ۸ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان در بازار معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با قیمت یک میلیون و ۸۹۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت هر گرم طلای دست دوم یک میلیون و ۸۶۲ هزار تومان است و در حدود ۲۸ هزار تومان با طلای نو اختلاف قیمت دارد

ثبات قیمت سکه در روزهای آینده

حمیدرضا جیهانی کارشناس بازارهای مالی در پاسخ به پیش‌بینی آینده بازار طلا به تجارت‌نیوز گفت: الان همه چیز به اخبار سیاسی مربوط می‌شود. بازار طلا به این دسته خبرها واکنش نشان می‌دهد. هر چند تاثیر قیمت دلار نیز مستقیما با قیمت طلا مرتبط است.

او با اشاره به اینکه روند قیمت دلار در روزهای گذشته افزایشی بوده است، یادآور شد: در حال حاضر قیمت انس جهانی طلا نیز دست به دست دلار در بازارهای داخلی داده و افزایش داشته است؛ این روند باعث افزایش قیمت طلا و سکه شده است اما به نظر می‌رسد قیمت طلا روند باثباتی را در روزهای آینده داشته باشد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.