کد خبر : 32276 / /
/

قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه امامی | قیمت سکه و طلا

افزایش باورنکردنی قیمت سکه در بازار آزاد | قیمت سکه و قیمت دلار امروز ۱۳ دی ماه

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

افزایش باورنکردنی قیمت سکه در بازار آزاد | قیمت سکه و قیمت دلار امروز ۱۳ دی ماه

قیمت سکه امروز سه شنبه 13دی۱۴۰۱قیمت خرید و فروش دلار و سکه اعلام شد.هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 789 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 18 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 19 میلیون و 200 تومان است. در بازار سبزه‌میدان، قیمت سکهنیم‌ بهار آزادی 11 میلیون و 700 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 8 میلیون و 400 تومان و سکه یک‌گرمی 4 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.آخرین اخبار از قیمت سکه و طلا را در خبر آزاد دنبال کنید.

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۸۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 789 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 18 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 19 میلیون و 200 تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 11 میلیون و 700 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 8 میلیون و 400 تومان و سکه یک‌گرمی 4 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 7 میلیون و 750 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1850 دلار است.

علاوه بر این، در بازار متشکل ارزی در لحظه انتشار این گزارش، قیمت فروش دلار توافقی 37 هزار و 490 تومان اعلام شده است. قیمت فروش یوروی توافقی نیز معادل 41 هزار و 421 تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: سه‌شنبه 13 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (توافقی)

37 هزار و 490

قیمت یورو (توافقی)

41 هزار و 421

بروز رسانی: سه‌شنبه 13 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  18 میلیون و 700 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

19 میلیون و 200  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

11 میلیون و 700 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

8 میلیون و 400 هزار

قیمت سکه گرمی

4 میلیون و 800 هزار

بروز رسانی: سه‌شنبه 13 دی 11:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 789 هزار

مثقال طلا

7 میلیون و 750 هزار

انس طلا(دلار)

1850

قیمت سکه

پیش بینی قیمت سکه 13 دی 1401/ سکه به محدوده مقاومت نزدیک شد

امروز روند قیمت طلا و سکه در بازار معکوس بود. طلا ارزان و سکه گران شد. فعالان بازار معتقدند که معامله‌گران فعلا با احتیاط معامله کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، کارشناسان و معامله‌گران گمانه‌زنی‌های متعددی برای قیمت دلار عنوان می‌کنند. قیمت طلا و سکه نیز تحت تاثیر این اسکناس امریکایی نوسان دارد.

در شرایطی که بازار ارز، انتظامی است و برخی معامله‌گران احتمال نوسان‌گیری بازارساز از موقعیت فعلی را می‌دهند، طلا و سکه با روندی ناهمسان معامله می‌شوند.

از روز شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱، قیمت طلا و سکه روند کاهشی محسوسی داشت. تغییرات لحظه‌ای قیمت‌ها، نوشتن قیمت را دشوار می‌کند. امروز و در لحظه نگارش این گزارش بازار روند معکوسی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت. قیمت سکه افزایشی و قیمت طلا کاهش داشت.

انس جهانی طلا همچنان در محدوده ۱۸۲۳ دلار قرار دارد و بازیگر فعالی در قیمت طلا و سکه بازارهای داخلی نیست.

امروز معاملات دلار بالای محدوده ۴۰ هزار تومانی کلید خورد. نوسان امروز بازار ارز بار دیگر قیمت در بازار فلز زرد و حباب آن را در مسیر صعودی قرار داد.

فعالان بازار می‌گویند باید با احتیاط بیشتری در بازار معامله کرد. امروز روند قیمت سکه بر مدار صعود قرار گرفت و فعلا فارغ از بازار تعطیل طلای جهانی بر مدار قیمت دلار در حال افزایش است.

البته این فلز زرد طی ۲ هفته‌ گذشته و در روزهایی که قیمت دلار و انس جهانی طلا کاهشی و یا باثبات بود، روندی صعودی داشت. حباب سکه نیز طی این مدت همواره افزایشی بود. برخی کارشناسان در هفته‌های گذشته این روند افزایشی حباب سکه را آلارم افزایش قیمت دلار می‌دانستند. این تحلیل بیش از ۲ هفته است که در بازار ارز صدق می‌کند.

قیمت سکه | سکه به محدوده مقاومت نزدیک شد

معامله‌گران بازار در روزهای گذشته، محدوده ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را محدوده‌ مقاومتی برای سکه می‌دانستند. هم اکنون قیمت سکه امامی در حال نزدیکی به محدوده مذکور است.

امروز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱، قیمت سکه امامی با حدود ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت به نرخ ۲۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی رسید. این قطعه از سکه روز گذشته در کانال ۱۹ میلیون تومانی معامله شد.

سکه بهار آزادی امروز بیشترین سهم افزایش قیمت را در خانواده خود داشت و با رشد بیش از ۵۰۰ هزار تومانی قیمت با نرخ ۱۹ میلیون و هشت هزار تومان در زمان نگارش این گزارش معامله شد.

نیم سکه امروز ۵۰۰ هزار تومان گران شد و به قیمت ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. ربع سکه نیز افزایش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت را پشت سر گذاشت و با نرخ ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی به قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید و ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

امروز قیمت طلا روند کاهشی داشت و هر مثقال طلا ۸ میلیون و ۱۶ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۸۴۹ هزار تومان شد.

طلای دست دوم نیز به قیمت یک میلیون و ۸۲۵ هزار تومان رسید.

حباب سکه امروز برخلاف روز گذشته افزایش داشت و بیشترین افزایش حباب مربوط به سکه بهار با بیش از ۶۰۰ تومان بود. سایر قطعات سکه نیز از ۵۰۰ تا ۱۰۰ هزار تومان افزایش حباب داشتند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.