کد خبر : 32112 / /
/

خبرخوش سایپایی ها برای مردم | عرضه لاماری در بورس با این قیمت پایه

۵۰۲ دستگاه لاماری امروز با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان روی تابلوی معاملات می‌رود.

خبرخوش سایپایی ها برای مردم | عرضه لاماری در بورس با این قیمت پایه

 امروز یکشنبه ۵۰۲ دستگاه لاماری ایما متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در بورس کالا عرضه خواهد شد که شامل ۲۵۱ دستگاه لاماری ایما مشکی و ۲۵۱ دستگاه لاماری ایما سفید با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان می‌شود.

میزان پیش پرداخت سفارش خرید ۵۰ درصد و هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است. صدور سند و شماره گذاری خودرو به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز آرین پارس موتور را انتخاب کنند.

علاوه بر قیمت پایه، هزینه های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۲۲۶ تومان شامل بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری است و کلیه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وبسایت و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

مهلت ثبت سفارش لاماری امروز ساعت ۱۷ است و خودروهای خریداری شده ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده می شود./همشهری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.