کد خبر : 32021 / /
/

حادثه هولناک| حوادث

تیراندازی هولناک به پاسگاه معروف| جزییات حادثه هولناک

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان، از تیراندازی خونین به واحد گشتی پاسگاه «تردست» زاهدان خبر داد و گفت: اشرار مسلح از یک دستگاه خودروی پژو پارس اقدام به تیراندازی کردند.

تیراندازی هولناک به پاسگاه معروف| جزییات حادثه هولناک

سرهنگ فروغی گفت: در ساعت ۱۹:۵۰ شامگاه گذشته هشتم دی ماه واحد گشت انتظامی این پاسگاه مورد هدف تیر اندازی اشرار مسلح یک دستگاه خودروی پژو پارس در کمربندی زاهدان قرار گرفته است.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان گفت: در شامگاه گذشته گشت پاسگاه انتظامی شهید تردست در حین اعزام به ماموریت مورد سوقصد اشرار کوردل و ضدامنیت مردم قرار گرفتند.

سرهنگ خدارحم فروغی اظهار کرد: در شامگاه امشب گشت پاسگاه انتظامی شهید تردست در حین اعزام به ماموریت مورد سوقصد اشرار کوردل و ضدامنیت مردم قرار گرفتند.

سرهنگ فروغی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۹:۵۰ شامگاه امشب هشتم دی ماه واحد گشت انتظامی این پاسگاه مورد هدف تیر اندازی اشرار مسلح یک دستگاه خودروی پژو پارس در کمربندی زاهدان قرار گرفته است.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان با اشاره به موضع گیری و انجام اقدامات تامینی پلیس در این راستا گفت: متاسفانه در این حمله ناجوانمردانه یکی از ماموران جان برکف انتظامی مجروح شده است.

وی با بیان اینکه بلافاصله مجروح واقعه به بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان زاهدان منتقل شد گفت: پلیس با بسیج تمام امکانات و تجهیزات موجود با جدیت پیگیر شناسایی و دستگیری عاملان این واقعه ناجوانمردانه است و با سرنخ هائی که به دست آمده است انشالله این عوامل خودفروخته و مزدور در اسرع وقت به سزای اعمال خود خواهند رسید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.