کد خبر : 31778 / /
/

وام | وام فوری | وام فوری بانکی | وام فوری بدون ضامن

متقاضیان وام فوری عجله کنند | وام 1 میلیارد تومانی بانک صادرات با شرایط استثنایی

پذیرندگان پایانه فروش که بین سه ماه تا 12 ماه در یکی از شعب بانک صادرات میانگین حساب دارند، می‌توانند از طریق طرح «صبای سپهر» وام 1 میلیارد تومانی دریافت کنند.

متقاضیان وام فوری عجله کنند | وام 1 میلیارد تومانی بانک صادرات با شرایط استثنایی

وام گونه‌ای قرض دادن پول سوددار است،که در زمانی مشخص بین قرض دهنده و قرض گیرنده انجام می‌شود. وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و می‌تواند از  وام  بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. آخرین اخبار مربوط به وام را در خبر آزاد بخوانید.

پذیرندگان پایانه فروش که بین سه ماه تا 12 ماه در یکی از شعب بانک صادرات میانگین حساب دارند، می‌توانند از طریق طرح «صبای سپهر» وام 1 میلیارد تومانی دریافت کنند.

به نقل از رده، متقاضیان دریافت وام 1 میلیارد تومانی طرح صبای سپهر بانک صادرات، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی یا قرض الحسنه داشته باشند. اگر سپرده کوتاه مدت عادی باشد، نرخ سود 10 درصدی به اصل سپرده تعلق خواهد گرفت، اما به سپرده قرض الحسنه سودی پرداخت نخواهد شد. ضمانت اصلی برای این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به 36 ماه می‌رسد. نرخ سود تسهیلات مذکور با توجه به مدت زمان بازپرداخت، خواب سپرده و ضریب برابری تسهیلات بین 0.5 تا 18 درصد است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط 36 میلیون و 152 هزار و 396 تومان است. کل سود تسهیلات 301 میلیون و 486 هزار و 239 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 1 میلیارد و 301 میلیون و 539 هزار و 239 تومان خواهد بود.

درباره وام بانک صادرات و دستاوردهای آن

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی، به صورت سهامی عام، از سال 1331 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از ایجاد این مجموعه ارائه خدمات بانکی بهتر به مردم، ایجاد شبکه گسترده بانکی در سراسر کشور، جلب سرمایه‌های داخلی و پس اندازهای هر چند کوچک و ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری در تمامی فعالیت‌های اقتصادی بود.

این بانک اکنون انواع خدمات و تسهیلات مجاز بانکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بانک صادرات طی سال‌های فعالیت خود توانسته گواهی استاندارد بین المللی نوآوری و فناوری مدرن بانکی از کشور آلمان، نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری و … به دست آورد./کاماپرس

جزئیات و مبلغ اقساط وام 200 میلیونی بانک شهر

مشتریان بانک شهر که مایل به دریافت وام 200 میلیونی این مجموعه هستند، می‌توانند با ایجاد یک میانگین حساب مناسب، براساس طرح «نشان شهر» برای دریافت تسهیلات درخواست دهند.

به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت این وام 200 میلیون تومانی هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. متقاضیان این وام باید حداقل سه ماه از سپرده گذاریشان گذشته باشد و سپس برای دریافت آن درخواست دهند. سود این وام برحسب ضریب تسهیلات و مدت زمان سپرده گذاری بین 4 تا 12 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط آن نیز به 60 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای این تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان ارائه سه ضامن رسمی و بالاتر از این مبلغ، سند ملکی است.؟

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط 4 میلیون و 448 هزار و 890 تومان است. کل سود تسهیلات 66 میلیون و 933 هزار و 372 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 267 میلیون و 641 هزار و 372 تومان خواهد بود.

دریافت وام 200 میلیونی

بانک شهر به منظور تامین نیاز شهرداری‌ها به اعتبارات کلان، تامین نقدینگی و سرمایه و پوشش هزینه‌ها و مخارج شهر در راستای تحقق توسعه شهری و تجربه خودکفایی، در سال 1387 فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز کرد.

این مجموعه تاکنون سیمرغ زرین مدیر برتر سال 93، جایزه ملی مدیریت مالی ایران 93، تندیس نهمین کنفرانس بین المللی برند، تندیس زرین سرآمدی چهارمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی کشور 1394، نشان چهارمین کنفرانس ملی مدیریت هزینه و … را به دست آورده است./کاماپرس

وام فوری

وام 500 میلیون تومانی بانک ملت

مشتریان بانک ملت به منظور کمبود نقدینگی این امکان را دارند تا با ایجاد میانگین حساب مناسب، تا سقف 500 میلیون تومان از طرح «شایان» وام دریافت کنند.

به نقل از رده، اشخاصی امکان دریافت وام 500 میلیونی بانک ملت را دارند که حداقل 1 ماه از خواب سپرده‌شان در یکی از شعب این مجموعه گذشته باشد. سود این وام براساس ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری سپرده بین 8 تا 18 درصد اعلام شده است. افرادی که خواهان این تسهیلات هستند براساس اعتبار شغلی اعتبارسنجی می‌شوند. علاوه بر این، متقاضیان این تسهیلات باید ضامن رسمی هم داشته باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات به 60 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر سود و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان است. کل سود وام 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان خواهد بود.

بانک ملت از ادغام چندین بانک قدیمی تشکیل شد و از سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک در حال حاضر در قالب سپرده‌ها و خدمات ریالی، تسهیلات و تعهدات، سپرده‌ها و خدمات ارزی، تسهیلات ارزی و طرح‌های اعتباری به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. این بانک علاوه بر این موارد، مسئولیت اجتماعی زیادی دارد و برای انجام آن گام برمی‌دارد.

تقدیر رئیس جمهور سابق از این بانک، کسب مقام برتر در بانک‌های تجاری کشور، دریافت گواهینامه کنترل کیفیت از موسسه بین المللی مودای، کسب مقام نخست در بین‌ بانک‌های دولتی در طرح ارزیابی عملکرد و تعیین کارایی بانک‌ها در سال 1382 و … بخشی از دستاوردهای این مجموعه طی سال‌های فعالیت آن است./کاماپرس

بانک‌ها در پایان مهر ماه امسال، 38 درصد بیشتر از پایان سال قبل تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده‌اند.

بررسی جدیدترین آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور در پایان مهرماه ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که مانده تسهیلات اعطایی بانک‌ها و موسسات اعتباری ۴۱۲۵۶.۶ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به اسفند سال ۱۴۰۰ که ۳۵۴۰۸.۸ هزار میلیارد ریال بود ۱۶.۵ درصد افزایش یافته است.

همچنین تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۰.۴ درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک‌ها و موسسات اعتباری قرض‌الحسنه را تشکیل داده و حجم عمده عملکرد تسهیلاتی بانک‌ها مربوط به مرابحه با ۳۷.۸ درصد و فروش اقساطی با ۱۴.۲ درصد است.

به لحاظ عددی در پایان اولین ماه پاییز ۱۴۰۱ معادل ۴۲۸۳.۱ هزار میلیارد ریال از کل تسهیلات اعطایی بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور قرض‌الحسنه بوده که این میزان نسبت به اسفند ماه سال قبل که ۳۰۹۱.۷ هزار میلیارد ریال بوده، ۳۸.۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.