کد خبر : 31702 / /
/

اطلاعیه تعطیلی مدارس دوشنبه 5 دی | مدارس غیرحضوری شد

به علت برودت هوا و لغزندگی معابر مدارس دماوند فقط در مقطع ابتدایی نوبت صبح روز دوشنبه پنجم دی ماه غیر حضوری برکزار خواهد سد.

اطلاعیه تعطیلی مدارس دوشنبه 5 دی | مدارس غیرحضوری شد

تعطیلی مدارس ابتدایی در این شهرها صبح دوشنبه

به علت برودت هوا و لغزندگی معابر مدارس دماوند فقط در مقطع ابتدایی نوبت صبح روز دوشنبه پنجم دی ماه غیر حضوری برکزار خواهد سد.

بر اساس این گزارش بارش برف از بامداد شنبه در مناطق شمالی و شمال شرق استان تهران آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد./مهر

جزئیات تعطیلی هفته جاری مدارس تهران اعلام شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از مجازی شدن مدارس تهران تا آخر هفته جاری خبر داد.

عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در پایان جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوا گفت: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، مدارس استان تهران به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه غیرحضوری است. همچنین دانشگاه‌های تهران تا ۳شنبه تعطیل است.

وی ادامه داد: همچنین فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز ممنوع است. از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: همچنین روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت نمایند.

تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه

فرماندار شهرستان فیروزکوه: در پی بارش سنگین برف مدارس این شهرستان یکشنبه ۴ دی تعطیل است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در پی بارش سنگین برف مدارس این شهرستان در شیفت عصر روز شنبه سوم و یکشنبه چهارم دیماه تعطیل است که از طریق اداره آموزش و پرورش شهرستان ابلاغ خواهد شد.

به گزارش ایرنا، محمد حیدری منش روز شنبه به خبرنگاران گفت: در پی بارش سنگین برف از ابتدای صبح امروز شنبه ستاد بحران شهرستان برای پیشگیری از آسیب های احتمالی در آماده باش کامل است.

وی اظهار داشت: با اجرای مصوبات ستاد بحران ، هماهنگی هایی برای تردد مسافران و شهروندان برای تسهیل در تردد و پیشگیری از حوادث در دست اقدام و اجرا است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: این شهرستان کریدور دسترسی به استانهای شمالی است و با توجه به تردد مسافران از این شهرستان اقداماتی نظیر ماسه ونمک پاشی و پاکسازی راه اصلی دسترسی به استاهای شمالی و معابر اصلی شهر در حال انجام است.

حیدری منش افزود: دستگاههای راهداری، اداره راه، راهنمایی ورانندگی، دستگاههای انتظامی و نیروهای بسیج برای خدمات ر سانی به شهروندان و مسافران در طی روزهای برفی آمادگی کامل دارند ودر مسیرها و معابر اصلی مستقر هستند.

این مسئول یادآور شد: هموطنان با توجه به وضعیت بارشها و برفگیر بودن جاده ها از تردد های غیر ضرروی پرهیز کنند و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند که مشکلاتی برای تردد ایجاد نشود.

شهرستان فیروزکوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: امتحانات مدارسی که به دلیل برودت هوا فردا برگزار نمی‌شود، بر اساس تصمیم مدیر واحد آموزشی و شورای مدرسه برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: امتحانات مدارسی که به دلیل برودت هوا فردا برگزار نمی‌شود، بر اساس تصمیم مدیر واحد آموزشی و شورای مدرسه برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و یخبندان معابر، آموزش در مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه لواسانات و رودبار قصران، روز یک شنبه ۴ دی‌ماه غیر حضوری است.

همچنین امتحانات این مدارس بر اساس تصمیم مدیر واحد آموزشی و شورای مدرسه برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

در صورت استفاده از مجوز تعطیلی ایام امتحانات مجددا با کمیسیون منطقه هماهنگی های لازم به عمل آید./فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.