کد خبر : 31629 / /
/

حادثه هولناک|تهران|شهر تهران

گروگانگیری وحشتناک در تهران| حادثه خونین در شهر

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، از گروگانگیری اعضای یک خانواده توسط مرد ۴۰ ساله طی روز گذشته در شهرک ولیعصر تهران خبر داد.

گروگانگیری وحشتناک در تهران| حادثه خونین در شهر

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، جزئیات گروگانگیری روز گذشته در شهرک ولیعصر تهران را تشریح کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص جزئیات گروگانگیری روز گذشته (۲ دی) در شهرک ولیعصر(عج) تهران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره گروگانگیری به صورت مسلحانه توسط فردی حدودا ۴۰ ساله و اعلام آن از طریق سامانه پلیس ۱۱۰ در محله شهرک ولیعصر، بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری این محله و رئیس کلانتری و سرکلانتر منطقه در محل حاضر شدند.

وی افزود: با بررسی اولیه مشخص شد گروگانگیر فردی حدودا ۴۰ ساله است که همسر سابق و خواهر و مادر همسر سابق و فرزندش را داخل یک واحد آپارتمان با استفاده از یک قبضه کلت کمری که در اختیار داشت، به گروگان گرفته است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: با هوشیاری و درایت و عکس‌العمل به موقع پلیس اعضای این خانواده بدون کوچک‌ترین آسیبی از داخل منزل خارج شدند.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه فرد گروگانگیر با گذاشتن اسلحه روی سر خود قصد خودکشی داشت، اظهار داشت: در ادامه ماموران با ترفندهای پلیسی و در یک عملیات منسجم موفق به خلع سلاح متهم شدند و وی را به کلانتری منتقل کردند.

گروگانگیری در تهران به دلیل اختلافات قبلی خانوادگی

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه انگیزه این فرد از این اقدام اختلافات قبلی خانوادگی بوده است، اضافه کرد: عکس العمل خوب و به موقع پلیس باعث نجات جان اعضای این خانواده و حتی خود متهم شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.