کد خبر : 31610 / /
/

مدارس| مدارس تعطیل شد

فوری: مدارس تعطیل شد | بارش برف مدارس کدام استان را امروز 4 دی ۱۴۰۱ تعطیل کرد؟

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در پی بارش سنگین برف مدارس این شهرستان در شیفت عصر روز شنبه سوم و یکشنبه چهارم دیماه تعطیل است.

فوری: مدارس تعطیل شد | بارش برف مدارس کدام استان را امروز 4 دی ۱۴۰۱ تعطیل کرد؟

مدارس تعطیل شد. مدارس این استان ها فردا و پس فردا تعطیل شد. آلودگی مدارس را تعطیل کرد. مدارس روز چهارشنبه هم تعطیل می شود. جزییات مهم از اخبار مدارس را ببینید.

مدارس

 محمد حیدری منش روز شنبه به خبرنگاران گفت: در پی بارش سنگین برف از ابتدای صبح امروز شنبه ستاد بحران شهرستان برای پیشگیری از آسیب های احتمالی در آماده باش کامل است.

وی اظهار داشت: با اجرای مصوبات ستاد بحران ، هماهنگی هایی برای تردد مسافران و شهروندان برای تسهیل در تردد و پیشگیری از حوادث در دست اقدام و اجرا است.

 مدارس ۵ شهرستان استان اصفهان به دلیل بارش برف و سرمای هوا فردا (شنبه، ۳ دی‌ماه) تعطیل است.

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس4 دی ماه ۱۴۰۱

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد: علت بارش سنگین برف تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین‌میاندشت و سمیرم فردا تعطیل خواهد بود.

لازم به ذکر است امتحانات نهایی در این شهرستان‌ها به قوت خود باقی خواهد بود.

فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل بارش برف سنگین تمام مدارس مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان در نوبت صبح روز شنبه سوم دی ماه تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برودت هوا، یخ زدگی معابر و بارش برف و باهماهنگی انجام شده با اداره کل آموزش وپرورش استان لرستان فردا شنبه سوم دی ۱۴۰۱ فعالیت آموزشی کلیه مدارس ابتدایی شهری و روستایی، در نوبت صبح تعطیل است و فعالیت آموزشی به صورت غیر حضوری و در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

این اطلاعیه می افزاید: امتحانات نهایی در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار خواهد شد و نحوه فعالیت آموزشی در نوبت عصر متعاقبا اعلام می شود.

با توجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری پنجشنبه شب با حضور اعضای ستاد تشکیل و تاکیدات لازم به مدیران عضو ستاد مدیریت بحران، شامل فرمانداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط ارائه شد تا برای مواجهه با حوادث احتمالی در آماده باش کامل باشند.

بنابر اعلام اداره آموزش و پرورش، مدارس ۱۴ منطقه آموزشی چهارمحال وبختیاری غیرحضوری است.

افشین امیریان جمعه شب با اعلام این خبر به رسانه‌های استان افزود:با توجه به بارش برف در شهرستان‌های شهرکرد، فارسان، سامان ،کیار، بروجن، کوهرنگ، اردل و بن فردا سه‌شنبه سوم دیماه در تمام مقاطع تحصیلی از جمله پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه و مهدهای کودک در دو نوبت صبح و ظهر به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی افزود: کلاس‌های درس در مناطق آموزشی لردگان، فلارد و خانمیرزا نیز با یک ساعت تاخیر و به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گفته وی، امتحانات نهایی در تمام شهرستان‌ها و مناطق آموزشی استان به صورت حضوری و راس ساعت مقرر برگزار می‌شود و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری این امتحانات انجام شده و با شهرداری ها و دهیاری‌ها نیز برای بازگشایی جاده‌ها و مسیرهای عبور و مردم به مدارس رایزنی انجام شده است.

مدارس این شهر را تعطیل است

به گزارش صدای ایران، براساس اعلام هواشناسی استان چهارمحال وبختیاری در سامانه بارندگی اخیر تا ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه امشب سوم دی بیشترین میزان بارش در شهرستان کوهرنگ با ۲۷ سانتی‌متر بارش برف بوده است.

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد: به علت بارش برف و نامساعدبودن هوا، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی در تمامی شهرستان های استان به جز شهرستان طارم در نوبت صبح روز شنبه تعطیل و فعالیت های آموزشی این مدارس در بستر شاد انجام خواهد شد.

جواد فیاضی افزود: فعالیت مدارس مقطع ابتدایی نیز در تمامی شهرستان های استان به جز شهرستان طارم در شیفت صبح به صورت مجازی پیگیری می‌شود.

وی یادآورشد: مدارس شیفت صبح مقطع متوسطه اول مناطق بزینه رود، سجاس رود و افشار و خدابنده نیز به صورت مجازی پیگیری خواهد شد.

فیاضی اظهار داشت: مدارس سایر نواحی ومناطق استان به روال عادی خود دایر هستند.

مدارس

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: مدارس و آموزشگاه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش هفت شهرستان این استان امروز (شنبه) سوم دی‌ماه به دلیل بارش سنگین برف به صورت غیرحضوری است و ساعت کار ادارات نیز در این شهرستان‌ها با یک ساعت تاخیر اعلام شده است.

«اسماعیل جیریایی» در گفت و گو با ایرنا، افزود: به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر، تمام مقاطع تحصیلی شهر و روستای شهرستان‌های اراک، شازند، خنداب و خمین در نوبت صبح امروز (شنبه) به صورت غیرحضوری است.

وی بیان کرد: مدارس ابتدایی شهرستان‌های کمیجان، فراهان و آشتیان هم غیرحضوری است و مدارس متوسطه در این مناطق با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز می‌شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی ادامه داد: تمام موسسات و آموزشگاه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش (دولتی و غیردولتی) نیز در شهرستان‌های اعلام شده تعطیل و باید کلاس‌ها به صورت غیرحضوری برگزار شود.

جیریایی اظهار داشت: امتحانات نهایی امروز (سوم دی‌ماه) در حوزه‌های امتحان نهایی برگزار می‌شود و امتحانات داخلی مدارسی که به صورت غیرحضوری فعالیت دارند به زمان دیگری موکول شد.

همچنین بر اساس اعلام ستاد مدیریت بحران استان مرکزی، به دلیل بارش سنگین برف و لغزنده بودن مسیرها، ادارات شهرستان‌های اراک، خمین، شازند، خنداب، کمیجان، فراهان و آشتیان امروز شنبه (سوم دی‌ماه) با یک ساعت تاخیر آغاز به کار می‌شود.

بارش سنگین برف از جمعه شب در نقاط مختلف استان مرکزی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان جزئیات تعطیلی مدارس این استان با توجه به بارش برف برای فردا شنبه را اعلام کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان جزئیات تعطیلی مدارس این استان با توجه به بارش برف برای فردا شنبه را اعلام کرد.

مهدی پازوکی با اشاره به بارش برف و تعطیلی برخی مدارس لرستان برای شنبه، اظهار داشت: با توجه به بارش برف، نوبت صبح و عصر مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان الیگودرز در همه بخش‌ها از سوی فرمانداری تعطیل اعلام شده است.

وی، عنوان کرد: همچنین مدارس ابتدایی نوبت صبح شهر الیگودرز تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه همچنین مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت‌های صبح و عصر شهرستان ازنا تعطیل اعلام شده است، گفت: در شهرستان دلفان نیز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شده است.

بارش برف ظرف شبانه روز گذشته مدارس مقاطع مختلف برخی مناطق و شهرستان های استان همدان را به تعطیلی کشاند.

 به علت بارش برف، لغزندگی سطح معابر و برودت هوا، تمامی مقاطع تحصیلی در کبودرآهنگ، رزن، فامنین، درگزین، اسد آباد، گل تپه، سردرود، لالجین، بهار و قهاوند در ۲ شیف صبح و عصر تعطیل است.

همچنین مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و متوسطه اول در نواحی یک و۲ همدان، ملایر، نهاوند، سامن، جوکار و خزل امروز شنبه سوم دیماه ۱۴۰۱ در نوبت صبح تعطیل است و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد انجام می شود.

 مدارس

این روابط عمومی همچنین اعلام کرد که امتحانات نهایی پایه دوازدهم نیز به قوت خود باقی است.

روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد:بارش باران و برف در برخی مناطق استان فارس منجر به تعطیلی آموزش حضوری و برگزاری کلاس های درس غیرحضوری شده است.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس روز شنبه اعلام کرد : باتوجه به بارش رحمت الهی و باران و برف در برخی مناطق استان فارس، آموزش و کلاس های درس حضوری در روز شنبه سوم دیماه ۱۴۰۱ در نوبت صبح در تمامی مدارس شهرستان سپیدان و بخش های ارژن ، کامفیروز و خسرو و شیرین تعطیل و آموزش و کلاس های درس به شکل غیرحضوری و از طریق سامانه شاد و دیگر سامانه ها برگزار خواهد شد.

بنا بر این اطلاعیه، امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ استانی پایه نهم(ویژه بزرگسالان) در این مناطق به قوت خود باقیست وراس ساعت مقرر برگزار خواهد شد. همچنین سایر امتحانات داخلی با تصمیم شورای مدرسه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد

مجددا تاکید می‌شود هرگونه اطلاعیه درخصوص تعطیلی مدارس را صرفا از طریق سامانه های رسمی آموزش و پرورش استان فارس دنبال و به شایعات فضای مجازی اهمیت داده نشود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.