کد خبر : 31088 / /
/

خبر این جنایت تن همه را لرزاند | قتل بخاطر یک پاکت سیگار!

ساعت ۶:۳۰ صبح دیروز، به قاضی ساسان غلامی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی در یک درگیری به قتل رسیده است.

خبر این جنایت تن همه را لرزاند | قتل بخاطر یک پاکت سیگار!

دقایقی از اعلام این گزارش می‌گذشت که تیم جنایی در محل حادثه که حوالی ترمینال جنوب بود حضور یافت و با جسد مردی جوان مواجه شد که با یک ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

بررسی‌ها حکایت از این داشت که مقتول با مردی جوان که با وی قمار کرده بود درگیر شده است. در این شرایط مرد جوان دستگیر شد و در بازجویی‌ها، جزئیات بیشتری از درگیری مرگبار را فاش کرد.

فرد دستگیرشده گفت: من، مقتول و دوستمان، پاتوقمان پشت ترمینال جنوب بود و همیشه بر سر پول، سیگار یا وسیله‌های مختلف با هم قمار می‌کردیم. شب حادثه من و مقتول بر سر یک پاکت سیگار با هم شرط بندی کردیم که من بازنده شدم و مقتول برنده. احساس کردم مقتول تقلب کرده است و به همین دلیل با یکدیگر به مشاجره پرداختیم. او با لحن تندی با من صحبت کرد که باعث شد عصبانی شوم. به همین دلیل از دوستمان که شاهد بازی ما بود خواستم تا با چاقو ضربه‌ای به مقتول بزند. او هم دستور مرا اجرا کرد و پس از آنکه مقتول خون‌آلود روی زمین افتاد، وی از ترسش فرار کرد و اصلا تصورش را نمی‌کردم که همین یک ضربه به قیمت جان مقتول تمام شود.

پس از اعترافات متهم، او دستگیر شد و تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات برای بازداشت قاتل فراری را آغاز کرده‌اند.

منبع: همشهری

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.