کد خبر : 31061 / /
/

خرید تارا ۱۰۰ میلیون تومان زیر قیمت بازار | خریداران تارا چقدر سود کردند

تالار خودروی بورس کالا روز چهارشنبه میزبان عرضه ۲۰۰۰ دستگاه تارا دستی و اتوماتیک بود که بررسی قیمت‌های تارا در بورس و بازار آزاد نشان می‌دهد که با احتساب مالیات و هزینه‌های جانبی، خریداران بین ۱۰۱ تا ۱۳۴ میلیون تومان ارزان‌تر از قیمت بازار موفق به خرید انواع تارا در بورس شدند.

خرید تارا  ۱۰۰ میلیون تومان زیر قیمت بازار | خریداران تارا چقدر سود کردند

به گزارش کالاخبر، براساس آمار‌های معاملاتی امروز درمجموع ۱۲۰۰ دستگاه تارا دستی و ۸۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک در بورس به فروش رسید که با احتساب هزینه‌های تمام شده، خودرو‌های فروش رفته بین ۱۰۱ تا ۱۳۴ میلیون تومان به نفع مصرف کننده تمام شد. به بیان ساده‌تر در تارا دستی نقره‌ای سود مصرف کننده ۱۱۵ میلیون تومان و در تارا دستی مشکی، سفید و خاکستری هر یک سود مصرف کننده ۱۰۱ میلیون تومان بود.

در تارا اتوماتیک این سود بیشتر بود و خریداران تارا اتوماتیک مشکی آبنوس را ۱۲۱ میلیون تومان، تارا اتوماتیک سفید را ۱۲۲ میلیون تومان و تارا اتوماتیک خاکستری را ۱۳۴ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار در تالار شفاف بورس کالا خریداری کردند.

قیمت تارا

خبرگزاری صداوسیما

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.