کد خبر : 29341 / /
/

سایپایی ها امروز 22 آبان 1401 همانند ایران خودوریی ها با رشد یک تا 2 میلیون تومانی راهی بازار شدند.

رصد بازار نشان دهنده آن است که از میان محصولات سایپا «کوییکR» تنها خودرویی بود که امروز بدون تغییر راهی بازار شد و سایر محصولات سایپا رشد قیمت داشتند. براساس ارزیابی بازار امروز «ساینا» با افزایش 2 میلیونی بیشترین رشد قیمت را در میان محصولات سایپا به خود اختصاص داده است؛ سایر سایپایی ها امروز با رشدی یک میلیونی در بازار دست به دست شدند.

قیمت تیبا

خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

خودرو «شاهین» امروز با افزایش یک میلیونی در بازار 366 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» هم با رشد یک میلیونی در بازار 222 میلیون تومانی باقی ماند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم با رشدی یک میلیونی در بازار قیمت گذاری شدند، با این شرایط  «کوییکR » در بازار به  226 میلیون تومانی قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 216 میلیون تومان دست به دست.

اما «تیبا صندوقدار» با افزایش یک میلیونی در بازار رشدی 2 میلیونی داشت و 207 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم با رشدی 2 میلیون تومانی در بازار 220 میلیون در بازار دست به دست شد./ اقتصادنیوز

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.