کد خبر : 29282 / /
/

ایران خودرو به تازگی طرح پیش فروشی آغاز، و در آن دو محصول تارا دستی و تارا اتوماتیک را ارائه کرده است.

به گزارش کاماپرس، دو محصول تارا دستی و تارا اتوماتیک در طرح جدید پیش‌فروش ایران خودرو برای سه گروه عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو عرضه شده است.

این شرکت خودروساز پیش‌فروش این دو محصول را از 19 آبان آغاز کرده که به مدت چهار روز یعنی تا 23 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

پیش‌پرداخت برای پیش‌خرید تارا دستی و تارا اتوماتیک چندتومان است؟

تارا دستی در این طرح با رنگ‌های آبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس و نقره‌ای عرضه شده که از سوی ایران خودرو برای این خودرو مبلغ 118 میلیون تومان پیش‌پرداخت تعیین شده است.

تارا اتوماتیک دیگر خودرو عرضه شده در این طرح پیش‌فروش در رنگ‌های آبی رویال، مشکی آبنوس، نقره‌ای و آبی کبود ارائه شده که متقاضیان برای پیش‌خرید آن باید 166 میلیون تومان به صورت علی‌الحساب بپردازند.

این طرح پیش‎فروش یکساله است و این دو محصول طی آبان ماه 1402 تحویل متقاضیان خواهد شد.

متقاضیان ثبت‌نام برای این دو خودرو می‌توانند از طریق وبسایت فروش محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

مشتریان نهایی پس از گذشت سه روز از پایان مهلت ثبت‌نام با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب می‌شوند.

از دیگر خودروهای عرضه شده در طرح پیش‌فروش ایران خودرو می‌توان به دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس 6 سرعته و فرمان برقی، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و راناپلاس اشاره کرد./ کاما پرس

 فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش ٧ محصول ایران‌خودرو

پس از واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خودروسازان، گروه صنعتی ایران‌خودرو برای بار سوم از امروز (پنجشنبه ۱۹ آبان ماه) دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می‌کند.

پس از واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خودروسازان، گروه صنعتی ایران‌خودرو برای بار سوم از امروز (پنجشنبه ۱۹ آبان ماه) دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می‌کند.

به نقل از ایسنا، پس از گذشت دو هفته از اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو که دومین‌ دوره عرضه توسط خود ایران‌خودرو پس از اتمام عمر سامانه تخصیص یکپارچه خودروها بود، حال این گروه خودروسازی چهلمین طرح فروش فوق‌العاده عادی و سی‌ویکمین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات خود را با قرعه‌کشی از امروز (پنجشنبه) به مدت چهار روز به مرحله اجرا در آورده است.

این در حالیست که ایران‌خودرو، همزمان با این طرح (فروش عادی)، هشتمین مرحله از فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (ویژه مادران) و چهارمین فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را اجرایی می‌کند.

در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو، در هر سه قالب (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده) دو محصول سورن‌پلاس و پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU۷p را عرضه کرده است.

همچنین در این مرحله از پیش‌فروش یکساله محصولات خود، پنج محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک و راناپلاس را عرضه کرده است.

متقاضیان از امروز (پنجشنبه ۱۹ آبان ماه) به مدت چهار روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

بخشنامه‌های فروش این دوره از محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به تفکیک طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده از این لینک، قابل مشاهده است.

مراسم قرعه‌کشی پس از پایان مهلت ثبت‌نام، در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد و مراسم از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش می‌شود.

فهرست منتخبین قرعه‌کشی، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز، فرصت خواهند داشت، وجه تمام خودرو در طرح‌ فروش فوق‌العاده و مبلغ علی‌الحساب در طرح پیش‌فروش یکساله را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز کنند؛ در صورت عدم واریز مبالغ، ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

گفتنی است که طبق قانون مصوب، ۵۰ درصد ظرفیت تولید به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ۱۰ درصد ظرفیت به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص پیدا می‌کند.

شرایط ثبت‌نام همچون روال سابق، اختصاص یک دستگاه به هر کدملی، فاصله خرید ۴۸ ماه از هر دو خودروساز، عدم پلاک انتظامی فعال و گواهی‌نامه معتبر است./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.