کد خبر : 28708 / /
/

وام فوری/وام ازدواج/ وام ودیعه مسکن/ وام بدون ضامن

افرادی که خواهان دریافت وام قرض الحسنه هستند می‌توانند به وب سایت بانک رسالت مراجعه کرده و از تسهیلات جدید آن بهره مند شوند. مبلغ این تسهیلات 200 میلیون تومان است.

افرادی که خواهان دریافت وام قرض الحسنه هستند می‌توانند به وب سایت بانک رسالت مراجعه کرده و از تسهیلات جدید آن بهره مند شوند. مبلغ این تسهیلات 200 میلیون تومان است.به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه 200 میلیونی بانک رسالت هستند باید سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند باید سه ماه از خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. افراد برای دریافت این تسهیلات به ضامن رسمی احتیاج دارند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و فقط به آن 2 درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز با توجه به معدل حساب تعیین می‌شود اما حداکثر به 60 ماه می‌رسد

با توجه به مبلغ وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 3 میلیون و 636 هزار و 364 تومان است. کل سود تسهیلات 24 میلیون تومان و مجموع رقم وام و سود آن 224 میلیون تومان خواهد بود.

آشنایی با نحوه ارائه خدمات بانک قرض الحسنه رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت با هدف ترویج بانکداری اسلامی و به منظور تعداد تسهیلات به سپرده گذاران و همچنین ارائه خدمات نوین بانکی کار خود را آغاز کرد. این مجموعه اولین بانک قرض الحسنه خصوصی کشور است که سعی در ارائه خدمات نوین بانکی دارد. پرداخت انواع وام‌های خرد، ازدواج، مشاغل و کسب و کارها و … از جمله خدمات این بانک تاکنون هستند.

افرادی که مایل به افتتاح حساب و دریافت تسهیلات این بانک هستند لازم است از طریق سایت این مجموعه تمامی فعالیت‌های مربوط به افتتاح حساب و گرفتن وام را انجام دهند. تمامی مراحل درخواست خدمات این بانک به صورت الکترونیکی بوده و برای گذران آن‌ها کافی است مراحل ثبت در سایت این بانک انجام شود./ کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.