کد خبر : 28253 / /
/

اتفاق غیرمنتظره دربی جنجالی در لیگ بلژیک با یک اتفاق غیرمنتظره در پایان مسابقه همراه شد.

دربی بزرگ فوتبال بلژیک، رویارویی استاندارد لیژ و اندرلخت در دقیقه ۶۲ پس از پرتاب تعدادی مواد آتش زا توسط هواداران میهمان برای دومین بار متوقف شد.

داور بازی را برای اولین بار در دقیقه ۵۷ متوقف کرد. درست زمانی که هواداران اندرلخت ناراضی از برتری ۳-۱ استاندارد، چندین شراره، بمب‌های دودزا و صندلی را به داخل زمین پرتاب کردند.

این وقفه یک ربع به طول انجامید و زمانی که به نظر می رسید اوضاع بالاخره آرام شده است، بازی از سر گرفته شد. اما فقط برای پنج دقیقه! یعنی تنها پنج‌دقیقه زمان کافی بود تا هواداران میهمان دوباره موشک‌ها را به زمین پرتاب کنند.  برم فان دریشه داور مسابقه طبق مقررات مسابقه را متوقف کرد.

با این حال، این پایان اتفاقات در استادیوم موریس دوفراسن نبود. پس از سوت پایان، آرون دونوم، وینگر نروژی استاندارد، نامزد خود را به زمین دعوت کرد. روی زمین زانو زد و دستانش را به سمت او دراز کرد و از او خواست تا به پیشنهاد ازدواج او پاسخ مثبت دهد.

فوتبال

در این لحظات، گوینده ورزشگاه برای خوشحالی هواداران میزبان فریاد زد.

استاندارد در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و اندرلخت در رده متوسط  دوازدهم قرار دارد. برای موفق‌ترین باشگاه بلژیکی، این بدترین شروع فصل از سال ۱۹۳۰ است.

گفتنی است خنک با ۳۷ امتیاز در صدر قرار دارد.

همشهری‌آنلاین

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.