کد خبر : 28085 / /
/

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با ارسال نامه ای به رئیس سازمان دامپزشکی کشور ضمن هشدار درباره احتمال شیوع گسترده بیماری آنفلوآنزا مانند سال ۹۵ تا ۹۷ و معدوم سازی بیش از ۳۰ میلیون قطعه مرغ، خواهان اصلاح در وضعیت بهداشتی گشتارگاه ها شد.

محمد مرادی مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با ارسال نامه ای به  معاونت تولیدات دامی اصفهان و اتحادیه مرغ مادر درباره ضرورت حذف گله های بالای ۹۰ روز گفت: با توجه به ورود پرنده های مهاجر به کشور و مشاهده در یک واحد پرورش اردک در استان تهران شایسته است هرچه سریع تر برای حذف گله های مرغ بالای ۹۰ روزه که مستعد این بیماری هستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری اقدام شود.

 

بنابر این گزارش، مرادی مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن نامه ای نیز به رئیس سازمان دامپزشکی کشور در این خصوص نوشته است و ضمن هشدار درباره احتمال شیوع گسترده بیماری آنفلوآنزا مانند سال ۹۵ تا ۹۷ خواهان اصلاح در وضعیت بهداشتی گشتارگاه های شده است.

4744789

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.