کد خبر : 27896 / /
/

تحقیقات نشان می‌داد مرد جوان از ساعت ۱۶ بعد از ظهر‌‌‌ وارد خانه خود شده و دیگر خارج نشده است تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه ماموران نیروی آتش‌نشانی با راهی محل احتمالی حادثه شدند و درب خانه را باز کردند ...

ساعت 2 بامداد امروز سه‌شنبه 26 مهرماه، زن جوانی سراسیمه به یکی از کلانتری‌های شمال تهران مراجعه کرد و به افسر کشیک گفت: صبح روز گذشته با نامزدم مشاجره لفظی داشتیم که او به‌همین خاطر ادعا کرد قصد خودکشی دارد، این در حالی است که نامزدم پس از مشاجره پاسخ تماس‌هایم را نمی‌دهد و فکر می‌کنم به زندگی خود پایان داده است.

ماموران کلانتری پس از دریافت آدرس خانه مرد جوان از  نامزدش بلافاصله این موضوع را با تماس تلفنی به میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، اطلاع  دادند و پس از کسب مجوز‌های لازم قضایی برای تحقیقات ابتدایی به سمت خانه مورد نظر حرکت کردند.

ماموران کلانتری پس از حضور در محل مورد نظر، به‌سراغ همسایه‌ها رفتند و متوجه شدند مرد جوان از ساعت 16 بعد از ظهر‌‌‌ وارد خانه خود شده و دیگر خارج نشده است؛ تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه ماموران نیروی آتش‌نشانی راهی خانه مرد جوان شدند و درب خانه را باز کردند.

ماموران پلیس به محض حضور در خانه مورد نظر با مرد جوان مواجه شدند که هیچگونه صدمه‌ای ندیده بود. وی در تحقیقات ابتدایی به ماموران کلانتری گفت: پس از مشاجره‌ای که با نامزدم داشتم تصمیم گرفتم علاقه وی را به خودم محک بزنم! به همین خاطر ادعا کردم قصد خودکشی دارم!

وی گفت: پس از این ادعا دیگر جواب تلفن او را ندادم و خودم را در خانه پنهان کردم تا نامزدم نگران شود و به خانه‌ام مراجعه کند؛ الان فهمیدم که او به من علاقه دارد!

 تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی ادامه دارد.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.