کد خبر : 26335 / /
/

امروز در حالی که پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شدند، سایپایی ها شکل نزولی به خود گرفتند.

براساس ارزیابی بازار امروز سه محصول سایپا با افت قیمت و سه محصول بدون تغییر در بازار عرضه شدند. براساس ارزیابی بازار سایپایی ها امروز خلاف جهت تمام عوامل بیرونی از جمله نرخ دلار و نتیجه مذاکرات برجام در بازار با افت قیمت عرضه شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار بدون تغییر 361 میلیون تومان قیمت خورد، اما «ساینا» افت یک میلیونی در بازار داشت و 204 میلیون تومان باقی ماند.

از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک امروز بدون تغییر قیمت گذاری شدند با این شرایط «کوییکR » در بازار 206 میلیون تومانی قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 198 میلیون تومان دست به دست.

امروز خانوداده تییا هم در بازار افتی یک تا 2 میلیون در بازار داشت با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز 198 میلیون قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» 200 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اقتصادنیوز

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.