کد خبر : 26249 / /
/

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اهم پرونده‌های پلیس پیشگیری از انهدام باند زنان سارق در بازار بزرگ تهران، خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اشاره به دستگیری باند زنان جیب‌بر بازار بزرگ تهران اظهار کرد: در پی وقوع تعدادی سرقت تلفن همراه و اشیاء ارزشمند مردم در بازار بزرگ تهران با ترفند جیب‌بری، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده تیمی از ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت و تحقیقات ابتدایی آغاز شد.

وی ادامه داد:‌ ماموران در پی‌جویی‌های انتظامی خود، اعضای باند چهارنفره زنان جیب‌بر را شناسایی کردند و پس از شناسایی چهره آن‌ها، گشت‌زنی‌های هدفمند شروع شد و سارقان در حال دزدی شناسایی و دستگیر شدند.  

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان کشف هشت دستگاه تلفن سرقتی از متهمان گفت: متهمان  ۲۵ الی ۴۰ ساله در تحقیقات ابتدایی به جرم خود و دزدی در بازار بزرگ تهران با ترفند جیب‌بری اعتراف کردند. این سارقان اعتراف کردند که بیش از دوماه با یکدیگر همکاری می‌کردند. آن‌ها اظهار کردند که تا کنون ۵۰ فقره سرقت نیز داشته اند. تا کنون برخی از مالباختگان شناسایی شدند و متهمان با دستور قضایی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار ماموران کلانتری قرار گرفته‌اند.

منبع: ایسنا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.