کد خبر : 25197 / /
/

قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار | قیمت انواع گوشت قرمز

قیمت انواع گوشت قرمز امروز چهارشنبه ۲ شهریور نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته است. هر کیلو راسته با استخوان گوسفندی چند؟

قیمت گوشت قرمز در۲ شهریور ۱۴۰۱ به شرح زیر است (قیمت‌ها به تومان از سایت تحلیل بازار):

راسته با استخوان گوسفندی

۱۶۹,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۱۷۸,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۱۶۲,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۱۸۶,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۱۶۷,۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۳۵,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۴۷,۰۰۰

گردن گوساله

۱۳۲,۰۰۰

قلم گوساله

۱۶,۰۰۰

سردست گوسفندی

۱۳۱,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۱۶۵.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۸۹,۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۱۵۸.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۱۴۹,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۱۸۵,۰۰۰

ساماندهی مراکز توزیع دام در تهران

به نقل از ایلنا، دادستان تهران از اجرای طرح ساماندهی مراکز غیرمجاز توزیع دام زنده خبر داد.

علی صالحی در راستای مقابله با آلودگی‌های زیست محیطی و جلوگیری از شیوع بیماری‌های خطرناک مشترک بین انسان و دام، بیان کرد: بازرسی مستمر از مراکز تولید و پخش فرآورده‌های خام دامی، نظارت بر عملکرد و وضعیت بهداشتی کشتارگاه‌ها، جلوگیری از فعالیت مراکز غیرمجاز نگهداری و کشتار دام، به ویژه در محل سکونت و معابر تهران و مراکز عرضه دام زنده، در دستور کار قرار گرفت.

صالحی افزود: این برنامه در حال حاضر در دستور کار دادسرای ناحیه ۲۶ تهران (جرائم پزشکی، بهداشتی و دارویی) قرار گرفت و در این مرحله، دستور قضایی جهت ورود، بازرسی، جمع‌آوری و پلمپ مراکز عرضه و کشتار غیرمجاز دام در منطقه ۴ شهرداری تهران خطاب به اداره دامپزشکی تهران و پلیس امنیت اماکن فاتب و شهرداری این منطقه صادر شد.

وی تصریح کرد: در این طرح مشترک بیش از ۵۰ راس دام کوچک ضبط و جهت نگهداری به مراکز مجاز نگهداری دام به منظور قرنطینه و انجام معاینات بالینی منتقل و مراکز غیرمجاز و فاقد شرایط بهداشتی نیز تخلیه و پلمپ شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.