کد خبر : 22820 / /
/

شرکت بهمن موتور از فروش دیگنیتی و فیدلیتی پرایم در قالب طرح حمایت از خانواده خبر داد. این محصولات در بازار با چه قیمتی داد و ستد می‌شوند؟

 شرکت بهمن موتور در اطلاعیه‌ای از فروش دیگنیتی و فیدلیتی در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد. این محصولات در مرحله دوم ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو عرضه می‌شوند.

این مرحله از روز گذشته شنبه، ۲۵ تیرماه از ساعت ۱۷ آغاز شده است و تا سه روز ادامه دارد.

البته برخی از کاربران می‌گویند برای ثبت‌نام در این سامانه با مشکل مواجه شده‌اند.

دیگینیتی

دیگنیتی و فیدلیتی در بازار چند؟

شرکت بهمن موتور بنا دارد دیگنیتی پرایم را با قیمت ۹۳۵ میلیون تومان با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۱ تحویل برندگان قرعه‌کشی دهد. این خودرو در بازار یک میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

همچنین بهمن موتور قیمت فیدلیتی پرایم تیپ ۱ ( ۵نفره) را ۸۴۴ میلیون و فیدلیتی پرایم تیپ۲ (هفت نفره) را ۸۵۹ میلیون تومان اعلام کرده است. موعد تحویل این محصولات هفته آخر مهر ۱۴۰۱ خواهد بود.

اکنون به گزارش برخی سایت‌ها مانند زدفورکار، مدل تیپ ۱ (۵ نفره) این محصول در بازار، به قیمت یک میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره) نیز در بازار به قیمت یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.