کد خبر : 13141 / /
/

گروه بهمن شرایط فروش و ثبت نام نقدی خودروهای فیدلیتی پرایم و دیگنیتی پرایم با قیمت های قبلی و بدون هیچ افزایشی را هفته گذشته منتشر کرد.

براساس اعلام شرکت بهمن فردا دوشنبه مورخ ۲۰ دی ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح شروع ثبت نام برای مشتریان خواهد بود و این طرح فروش نقدی با تحویل فوری تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

این اولین مرحله از فروش شاسی بلندهای این شرکت در زمستان ۱۴۰۰ می باشد و قرار است هر ماه این طرح ها برگزار شوند. بر خلاف روند افزایشی قیمت که در بازار خودرو در تمامی خودروهای موجود شکل گرفته بود، گروه بهمن فعلا هیچ افزایش نرخی را در محصولات تولیدی خود لحاظ نکرده است.

این شرکت در فروش دی ماه محصولات خود همچون گذشته، فیدلیتی پرایم ۵ نفره را ۷۳۵ میلیون تومان و ۷ نفره این خودرو را ۷۴۷ میلیون تومان و خودروی دیگنیتی پرایم را نیز ۷۹۵ میلیون تومان با موعد تحویل هفته آخر بهمن ماه بفروش خواهد رساند.

ضوابطی از جمله هر کد ملی یک ثبت نام و صرفا برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر و عدم خرید خودرو در طرح های فروش پیشین در نظر گرفته است.

گفتنی است بهمن موتور همچون دوره‌های قبل ثبت نام با کد ملی و یا کد حقوقی عاملیت‌ها خود را ممنوع کرده و همچنین حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر نیز از نظر بهمن موتور مورد تایید نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت گروه بهمن به نشانی https://bahman.ir مراجعه نمایید.

قیمت در بازار

فیدلیتی پرایم پنج نفره در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و نسخه هفت نفره آن یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است.

همچنین دیگنیتی در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود. اختلاف قیمت فروش نقدی بهمن موتور خودرو دیگنیتی با قیمت آن در بازار حدود ۴۴۵ میلیون تومان است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.