کد خبر : 21838 / /
/

رصد بازار محصولات سایپا از افت یک میلیونی قیمت خانواده کوییک در بازار امروز 8 تیر 1401 حکایت دارد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که بیشتر محصولات سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند، اما خانواده کوییک خلاف جهت سایر محصولات سایپا امروز با افت یک میلیون تومانی راهی بازار شد. استپ قیمتی در بیشترین محصولات سایپا در حالی رقم خورد که امروز دلار نوسان رو به بالا در بازار داشت.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

خانواده کوییک امروز در بازار با افت یک میلیونی قیمت در بازار عرضه شدند. با این شرایط «کوییکR » امروز 221 میلیون تومانی قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 211 میلیون تومان شد.

ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» هم امروز در بازار 192 میلیون تومان قیمت خورد و  «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 204 میلیون تومان دست به دست شد.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز 375 میلیون تومان قیمت خورد تغییر قیمت نداشت و  قیمت «ساینا» هم 212 میلیون تومان در بازار باقی ماند.

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.