کد خبر : 20619 / /
/

فرماندار ویژه آبادان: تعداد جانباختگان حادثه ریزش در ساختمان متروپل آبادان به ۴۳ نفر افزایش یافت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از افزایش تعداد جانباختگان حادثه متروپل آبادان خبر داد و گفت: پیکر همه جانباختگان پس از شناسایی و تایید پزشکی قانونی و دانشگاه علوم پزشکی آبادان به خانواده‌های آنان تحویل شده است.

احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: تعداد جانباختگان حادثه ریزش در ساختمان متروپل آبادان به ۴۳ نفر افزایش یافت.

او بیان کرد: آواربرداری در محل حادثه برای پیدا کردن اجساد احتمالی، و آماده‌سازی مکان برای تخریب کلی و مرحله به مرحله ساختمان متروپل همچنان با دقت و سرعت ادامه دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان افزود: پیکر همه جانباختگان پس از شناسایی و تایید پزشکی قانونی و دانشگاه علوم پزشکی آبادان به خانواده‌های آنان تحویل شده است.

عباسپور گفت: تجهیزات و امکانات لازم توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار تخریب ساختمان متروپل در محل فراهم است و مشکلی در این زمینه نیست.

بخشی از ساختمان دوقلوی متروپل آبادان ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه روز دوشنبه دوم خرداد ریزش کرد.

منبع:همشهری‌آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.