کد خبر : 20252 / /
/

در حالیکه قیمت دلار در صرافی‌ها در ابتدای روز با کاهش قیمت ۱۰۰ تومانی مواجه بود، اما در پایان دهمین روز از خرداد ماه با ۸۰ تومان افزایش قیمت ثبت شد. یورو نیز در صرافی‌ ها با افزایش اندک قیمت روبرو بود.

در بعد از ظهر امروز نرخ دلار در صرافی‌ها  با حدود ۸۰ تومان افزایش قیمت به ۲۵ هزار و ۷۹۳ تومان رسید. این در حالی است که قیمت این اسکناس در صبح روندی نزولی در پیش گرفته بود.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵ هزار و ۷۹۳ تومان برای خرید و ٢۶ هزار و ۵۴ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۸۷۲ تومان برای خرید و ۲۶ هزار و ۵۷ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایش قیمتی در حدود ۸۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۷ هزار و ۹۹۰ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۲۸۴ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۷ هزار و ۹۷۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۲۷۳ تومان برای فروش بود که افزایش قیمتی در حدود ۱۵ را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۹۴۵ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۶۸۶ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته، دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۹۹۷ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۷۳۸ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهش قیمتی نزدیک به ۵۰ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۱۸۶ تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۹۰۶ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته، معادل ۲۸ هزار و ۱۷۹ برای فروش و ۲۷ هزار و ۸۹۹ برای خرید افزایش قیمت اندکی را تجربه می‌کند.

منبع:اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.