کد خبر : 20235 / /
/

بحث وام های فوری همواره جزو مواردی است که بانک ها از سوی مشتریان بیش از سایر موضوعات مورد سئوال قرار گرفته و بانک ها نیز خدماتی را طراحی کرده اند تا متقاضیان وام فوری بتوانند در چارچوب طرح های انحصاری بانک ها اقدام به دریافت خدمات کنند.

بانک صادرات نیز طرحی برای ارائه تسهیلات فوری به متقاضیان طراحی کرده که به نام «تبسم» شناخته می‌شود. متقاضیان وام فوری که مشتری بانک صادرات هستند می توانند ضمن احراز شرایط مشخص شده توسط بانک عامل، اقدام به دریافت تسهیلات فوری ۲۰۰ میلیون تومانی کنند.

افرادی که مایلند با سپرده ریالی وام دریافت کنند، می‌توانند از طریق طرحی به نام «تبسم» بان صادرات برای گرفتن وام ۲۰۰ میلیون تومانی درخواست دهند. متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

ضمانت اصلی برای این نوع تسهیلات مسدودی سپرده بوده و حداکثر زمان برای بازپرداخت نیز به ۶۰ ماه می‌رسد. ضمنا این وام قرض الحسنه بوده و مشمول سود نمی‌شود. میزان اقساط برای حداکثر مبلغ وام ۳ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۳۳۳ تومان است. جمع رقم این مبلغ وام و سود آن هم به ۲۰۰ میلیون و ۱۰۶ هزار تومان می‌رسد./اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.