کد خبر : 20214 / /
/

یک بازیگر خطاب به ترانه علیدوستی گفت: مگر می‌شود میلیارد میلیارد دستمزد تهیه‌کننده اختلاسگر را نوش جان کنی و بعد دادخواه مردم باشی و در شبکه‌های خارجی ادای رابین هود را دربیاوری؟

روزنامه کیهان یادداشت آزیتا ترکاشوند علیه ترانه علیدوستی را منتشر کرد. ترکاشوند در واکنش به حرف‌های ترانه علیدوستی در جشنواره کن  نوشت:

«خانم ترانه علیدوستی هنرمند گرامی با این پوز نمی‌شود از درد مردم گفت .نمی‌توان درک کرد دست‌های پینه‌بسته پدری را . نخواهی فهمید رنج مادری را که خود سرپرست خانواده است یعنی چه؟

خانم ترانه... مگر می‌شود میلیارد میلیارد دستمزد تهیه‌کننده اختلاسگر را نوش جان کنی و بعد دادخواه مردم باشی و در شبکه‌های خارجی ادای رابین هود را دربیاوری؟

ای بانوی دلاور و شجاع پول دستمزد شهرزاد را به مردمی که مدعی هستی دوست‌شان داری و قلبت برایشان می‌تپد با عشق ببخش.

شعار را همه ما بلدیم. ای بانوی آزادی‌خواه و مردم‌دوست کاش زمانی که رقص‌کنان و خرامان‌خرامان روی فرش قرمز کن قدم می‌زدی و حرص قدرت‌طلبی باعث شده بود فراموش کنی ارزش نخل سوخته آبادان بیشتر از نخل طلای کن است.

راستی چرا آنجا صدای مردم نشدی؟ چرا نگفتی کمر مردم از تحریم‌ها شکسته ؟چرا با یک تسلیت تسلای دل مردم داغدیده آبادن نبودی و آبادان را فراموش کردی؟ البته که حق می‌دهم، چرا؟ چون تو تنها یک ایرانی نیستی، تابعیت داری و از آنجایی که در وجود تو مردم‌دوستی و میهن‌پرستی فریاد می‌زند به هر حال باید هر دو کشورت و مردمت را مراقب باشی و احسنت برتو و وجودت و شرفت.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار