کد خبر : 19173 / /
/

قاتل مسلحی که با شلیک سلاح کلاش مردی را به قتل رسانده بود، بعد از چهار ماه دستگیر شد.

سردار احمد طاهری گفت: در دی ماه سال قبل و در پی وقوع یک فقره تیر اندازی منجر به قتل ، در بخش جالق بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه و طی تحقیقات میدانی به عمل آمده مشخص شد، جوانی ۲۲ ساله به دلیل اختلافات مالی با اسلحه کلاش اقدام تیراندازی به ۲ نفر از هم محلیان خود کرده که طی آن یکی از آن ها که مردی ۴۰ ساله بود بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرده  و فردی دیگر نیز مجروح شده بود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع  تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان مأمور رسیدگی به این موضوع شدند و در تحقیقات خود دریافتند که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب به این جنایت از شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته است.

سردار طاهری بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی که به طور جد درصدد دستگیری این قاتل فراری بودند چند روز قبل از حضور و تردد مجدد او در سطح شهرستان سراوان با خبر و شناسایی مخفیگاهش را در دستور کار قرار دادند.

وی در ادامه گفت: سرانجام مأموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی، مخفیگاه این قاتل فراری را در یکی از روستاهای سراوان شناسایی و روز گذشته او را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از ۴ ماه فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و تیر جنگی در بازرسی از مخفیگاه این قاتل فراری خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و اقرار به جنایت ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع: رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.