کد خبر : 18746 / /
/

جدیدترین طرح فروش بهمن موتور به تعویق افتاد. سه خودروی عرضه شده در این طرح فروش با رنگهای سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی، خاکستری کهکشانی در دسترس متقاضیان قرار دارد.

بهمن موتور عرضه سه محصول فیدلیتی پرایم (5 نفره)، فیدلیتی پرایم (7 نفره) و دیگنیتی پرایم را به تعویق انداخت. این خودروساز پیش تر اعلام کرده بود طرح فروش خودروهای یاد شده را در روز چهارشنبه 14 اردیبهشت ماه امسال اجرایی می کند.

آن طور که بهمن موتور اعلام کرده دلیل تعویق این طرح فروش جا به جایی روز عید فطر و تعطیلی روز چهارشنبه است.

پیش بینی بهمن موتورها طرح فروش خود را در هفته آینده برگزار کنند.

در این طرح فروش دیگنیتی پرایم با قیمت 935 میلیون تومان حاضر است. فیدلیتی پرایم (5 نفره) نیز 844 میلیون تومان قیمت خورده است و متقاضیان برای در اختیار گرفتن فیدلیتی پرایم (7 نفره) باید 859 میلیون تومان به حساب این خودروساز واریز کنند.

هر سه خودروی عرضه شده در این طرح فروش با رنگهای سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی، خاکستری کهکشانی در دسترس متقاضیان قرار دارد.

با توجه به اینکه این طرح فروش همانند طرح های پیشین فروش بهمن موتور بدون قرعه کشی برگزار می شود متقاضیان می توانند از زمان اعلام شروع طرح فروش تا تکمیل شدن ظرفیت در آن شرکت کنند.

آن طور که در اطلاعیه فروش بهمن موتور آمده موعد تحویل خودروهای عرضه شده هفته آخر خردادماه امسال اعلام شده است.

بهمن موتوری ها همانند طرح فروش پیش خود، جدیدترین طرح فروش خود را به صورت نقدی – اعتباری برگزار می کنند و به این منظور 2 میلیون تومان از مبلغ هر یک از خودروهای عرضه شده  را دریافت نمی کنند و مشتریان موظف هستند این مبلغ را خرداد سال 1402 همزمان با تحویل سند به حساب بهمن موتوری ها واریز کنند.

براساس بخشنامه فروش این خودروساز سود انصراف 15 درصدی به صورت سالیانه و همچنین جریمه تاخیر 2.5 درصدی به صورت ماهیانه در نظر گرفته شده است. /اکوایران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.