کد خبر : 18680 / /
/

آخرین وضعیت جاده ها/ ترافیک سنگین و باران در جاده چالوس

مرکز مدیریت راه‌های کشور از وجود ترافیک سنگین در محور کرج-چالوس و آزادراه‌های تهران-شمال، تهران-کرج و کرج-قزوین خبر داد.

آخرین وضعیت جاده ها/ ترافیک سنگین و باران در جاده چالوس

مرکز مدیریت راه‌های کشور از وجود ترافیک سنگین در محور کرج-چالوس و آزادراه‌های تهران-شمال، تهران-کرج و کرج-قزوین خبر داد.

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد.

در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک در مسیر جنوب به شمال محدوده‌های وینه، سدکرج ، حدفاصل آسارا تا گرماب و محدوده های نسا و مرزن آباد سنگین است.

ترافیک در آزادراه تهران - شمال حدفاصل انتهای تونل شماره ۱۲ تا انتهای مسیر، آزادراه تهران - کرج حدفاصل شهرک جهان نما تا پل کلاک و آزادراه کرج - قزوین حدفاصل استاندارد تا گلدشت هم سنگین است.

ضمناً در این محورها شاهد بارش باران هستیم/ایسنا

ترافیک سنگین محورهای مواصلاتی شمال کشور

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در آزادراه تهران- شمال به دلیل تنگی معابر در برخی نقاط مثل ورودی چالوس حجم بار ترافیکی زیادی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر سردار سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در خبر ساعت ۱۴ سیما با بیان اینکه بیشترین ترافیک را در جاده‌های چالوس و هراز داریم؛ گفت: به ویژه محور چالوس ترافیک سنگینی را از شب گذشته شاهد بودیم. ترافیک البته در بیشتر نقاط چالوس روان است اما در آزادراه تهران- شمال به دلیل تنگی معابر در برخی نقاط مثل ورودی چالوس حجم بار ترافیکی زیادی وجود دارد.

جانشین رئیس پلیس راهور افزود: هموطنانی که قصد عزیمت به شمال کشور از طریق جاده چالوس را دارند به نظرم اگر جاده هراز و یا آزادراه تهران – قزوین- رشت را انتخاب کنند بهتر و سریع‌تر می‌توانند خود را به مقصد برسانند.

سردار حسینی اظهار کرد: همه همکاران ما از شب گذشته در تلاش هستند که بتوانند شرایط مناسبی را برای تردد هموطنان عزیز در محورهای مختلف کشور به ویژه محورهای منتهی به شهرهای زیارتی یا استان‌های شمالی فراهم کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا ابراز امیدواری کرد بار ترافیک دپو شده در آزادراه تهران – شمال سریع‌تر تخلیه شود و هموطنان زودتر به مقاصد خود برسند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.