کد خبر : 18252 / /
/

سردار محمد حسین حمیدی اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در روز‌های پایانی ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به عید فطر، پلیس راهور تسهیلات ویژه‌ای را در خصوص ترخیص خوردو‌های توقیفی برای مالکین آن‌ها در نظر گرفته است.

این مقام انتظامی بیان داشت: به منظور صیانت از اموال مردم، جلوگیری از ضرر و زیان، امید آفرینی و ارتقاء سرمایه‌های اجتماعی، ترخیص فوق العاده انواع وسایل نقلیه توقیفی موجود در توقفگاه‌های تهران بزرگ و در سراسر کشور، با تسهیلات و شرایط ویژه‌ای در دستور کار پلیس راهور قرار گرفته است.

سردار حمیدی ادامه داد: در این طرح که در ادامه طرح قبلی می‌باشد، حذف تشریفات اضافی و پیشگیری از مراجعه مکرر متقاضیان به بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده و برنامه کاربردی پلیس من به صورت کاملا اینترنتی و غیر حضوری در اختیار مالکین وسایل نقلیه توقیفی قرار دارد که همچنین مالکین و متقاضیان ترخیص می‌توانند علاوه بر آن به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ مراجعه نمایند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در این طرح فرایند ترخیص خودرو‌های توقیفی به چند صورت انجام می‌پذیرد که در حالت اول ترخیص وسیله نقلیه با استفاده از برنامه کاربردی پلیس من (اینترنتی و کاملا غیر حضوری) و در حالت دوم ترخیص وسیله نقلیه توسط مالک یا نماینده قانونی وی از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و در روش سوم ترخیص خودرو‌های توقیفی توسط متصرف قانونی از طریق مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ اعلام صورت می‌پذیرد./خبرگزاری صدا و سیما

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.