کد خبر : 18009 / /
/

​نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو صعودی بوده است و در ۲۴ ساعت گذشته خودروهای پراید، پژو، سمند، تیبا، ساینا، کوییک و دنا افزایش قیمت ها را تجربه کردند.

نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو صعودی بوده است و در ۲۴ ساعت گذشته خودروهای پراید، پژو، سمند، تیبا، ساینا، کوییک و دنا افزایش قیمت ها را تجربه کردند.

نوسانات قیمتی امروز نیز در بازار خودرو ادامه داشته است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن از۱۹۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است واین خودرو در حال حاضر ۱۷۸ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز امروز از نوسانات قیمتی در امان نبوده است به طوری که این خودرو از روز گذشته تا امروز یک میلیون تومان گران شده است و ۱۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای پژو نیز امروز نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۷۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و ۲۸۶ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته به قیمت ۳۴۲ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس سال نیز از روز گذشته تا امروز ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۰۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای سمند نیز در این مدت از گرانی ها در امان نماندند به طوری که سمند lx ساده مدل ۱۴۰۰ از ۲۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۷۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۸۲ میلیون تومان قیمت خورده است./خبرآنلاین

5685952

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.