کد خبر : 17953 / /
/

امروز 28 فروردین 1401 سایپایی ها با رشد 2 تا چهار میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند و به این طریق برای دومین بار در فرودین ماه رشد قیمت قابل توجهی را تجربه کردند.

 افزایش نرخ دلار و ورود دلار به کانال 28 هزار تومان موجب شد تا محصولات سایپا در آخرین روزهای فروردین رشد قیمت را تجربه کند. ارزیابی بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است تمام محصولات سایپا امروز رشد قیمت داشته اند.

نوسان قیمتی در بازار خودرو در حالی هر روز قیمت خودرو را به یک سمت می برد که به گفته فعالان بازار خودرو، هنوز خریداران با بازار خودرو آشتی نکرده اند، در این خصوص فعالان بازار خودرو به این نکته تاکید می کنند که بی اعتمادی در بازار موجب شده تا معاملات در بازار خودرو به پایین ترین سطح خود برسد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

 ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» در بازار رشدی 2 میلیونی داشت و 204 میلیون تومان به فروش رسید.

از سوی دیگر با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» در بازار 356 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشدی 2 میلیون تومانی داشت. براین اساس «کوییک R» رشدی 2 میلیونی در بازار را تجربه کرد و 216 میلیون تومانی در بازار دست به دست شد. از سوی دیگر «کوییک معمولی» هم امروز با افزایش 2 میلیونی در بازار  207 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «تیبا 2 معمولی» هم امروز 209 میلیون تومان به فروش رفت و 4 میلیون افزایش یافت. «تیبا صندوقدار» هم در بازار  رشد 2 میلیونی را تجربه کرد و 199 میلیونی شد./ اقتصادنیوز

سایپا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.