کد خبر : 176 / /
/

قتل/اخبار حوادث/اخبار مهم 24 ساعت

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از درگیری منجر به قتل صاحب خانه با مستاجر خود در شهرستان ساری خبر داد.

اخبار روز: سرهنگ "علی قیصری" با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر درگیری در یکی از محلات شهرستان ساری، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس110 مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در شهرستان ساری، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های بعمل آمده کاراگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، صاحب خانه به همراه دوستانش با مستاجر خود به علت تاخیر در تخلیه منزل درگیر و با وارد کردن چندین ضربه چاقو وی را مصدوم کرد.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه مصدوم این حادثه بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت، تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی استان مازندران پس از بررسی های صحنه جرم و تحقیقات پلیسی یکی از متهمان به قتل را شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان اینکه پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد، اظهار داشت: دستگیری دیگر متهمان این پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد./رکنا

قتل همسر با 22 ضربه کارد!

سجادپور- مردی همسرش را با 22 ضربه هولناک کارد در مشهد به قتل رساند و متواری شد.

به گزارش خراسان، این حادثه نیمه شب یک شنبه گذشته در روستای کاظم آباد مشهد هنگامی فاش شد که ماموران کلانتری خلق آباد در جریان وقوع جنایت قرار گرفتند و عازم خیابان یزدان پناه شدند. جسد خون آلود زن 38 ساله کنار ورودی در منزل مسکونی قرار داشت و آثار ضربات متعدد کارد بر پیکرش نمایان بود. طولی نکشید که قاضی دکتر صادق صفری برای بررسی ماجرا در محل وقوع جنایت حضور یافت و بدین ترتیب تحقیقات گسترده قضایی آغاز شد.

بررسی های میدانی بیانگر آن بود که همسر معتاد این زن پس از ارتکاب جنایت از محل گریخته است بنابراین با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان برای دستگیری وی آغاز شد.

ادامه تحقیقات که تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید، نشان داد که  مرد معتاد به  دلیل استعمال مواد مخدر با همسرش دچار اختلافات شدیدی بوده و به همین دلیل همسرش را به طرز دلخراشی به قتل رسانده است. گزارش خراسان حاکی است، این ششمین همسرکشی بی رحمانه طی یک ماه گذشته در مشهد است که اخبار آن در روزنامه خراسان به چاپ رسیده است.

دستگیری گوشی قاپ برای یازدهمین بار

سجادپور- سارقی که 10 فقره سابقه گوشی قاپی دارد 40 روز بعد از آزادی از زندان برای یازدهمین بار دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش اختصاصی خراسان، ماموران گشت کلانتری رسالت مشهد، هنگام اجرای طرح های مبارزه با جرم، به جوان موتورسواری در خیابان رسالت 29 مشکوک شدند که در گوشه ای  ایستاده بود و رهگذران را زیرنظر داشت اما در همین هنگام جوان 27 ساله دیگری نیز مقابل دیدگان نیروهای گشت نامحسوس قرار گرفت که او هم با اشاره جوان موتورسوار در کمین رهگذران و عابران پیاده بود. در حالی که ماموران انتظامی یقین داشتند هر دو جوان از دزدان سابقه دار گوشی قاپ هستند بلافاصله موتورسوار مذکور حرکت کرد ولی جوان 27 ساله پیاده، متوجه پلیس شد و پا به فرار گذاشت. گزارش خراسان حاکی است، او برای فرار از چنگ قانون به داخل کوچه های فرعی گریخت و در همین حال نیز  تعدادی گوشی تلفن همراه را روی سنگفرش های خیابان پرت کرد ولی ماموران در تاریکی شب به تعقیب او پرداختند. در حالی که برخی شهروندان به جمع آوری گوشی های تلفن مشغول شده بودند، متهم هنگام فرار با یک دستگاه خودروی عبوری برخورد کرد اما باز هم از زمین بلند شد و به فرار خود ادامه داد تا این که بالاخره ماموران گشت با استفاده از افشانه فلفل او را  دستگیر و به کلانتری هدایت کردند. این جوان 27 ساله که با دستور سرگرد روح ا... لطفی (رئیس کلانتری رسالت) مورد بازجویی قرار گرفته بود به 5 فقره گوشی قاپی در ساعات قبل از  دستگیری اعتراف کرد و گفت: گوشی های سرقتی همان هایی بود که هنگام فرار به داخل خیابان پرت کرده است. بنابراین گزارش، در ادامه بازجویی های تخصصی که زیر نظر ستوان قرایی (رئیس دایره تجسس کلانتری رسالت) صورت گرفت، مشخص شد که متهم «قاسم – ح» نام دارد و در چند سال قبل نیز هنگام گوشی قاپی با شلیک گلوله در حوزه کلانتری شهید هاشمی نژاد مجروح و دستگیر شده است. این متهم که 10 فقره سابقه گوشی قاپی دارد ضمن معرفی موتورسوار فراری به پلیس، در ادامه اعترافاتش افزود: گوشی های سرقتی را به دو مالخر در شهرک شهید رجایی می فروشد و حدود 40 روز قبل نیز از زندان آزاد شده است. گزارش روزنامه خراسان حاکی است، با صدور دستوری از سوی قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) متهم این پرونده در حالی روانه زندان شد که تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.