کد خبر : 17488 / /
/

ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح جدید فروش فوری اعلام شد. دقایقی پیش قرعه‌کشی طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مرحله سی‌ و پنجم آغاز شد.

در قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر شرکت کردند که ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده انتخاب شدند. در این طرح فروش بیشترین تقاضا برای خودرو پژو پارس TU۵ با ۲ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۱ متقاضی به ثبت رسیده است.

مراسم قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه ۲۰ فروردین‌ماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده مرحله سی و پنجم ایران خودرو، خودرو‌های ۲۰۷ اتوماتیک مجهز به گیربکس شش سرعته با رنگ قرمز و ۲۰۶ تیپ سه با سقف شیشه‌ای، پژو پارس سال مجهز به موتور XU۷P، پارس ELX با موتور TU۵، راناپلاس با موتور TU۵ پلاس و سقف شیشه‌ای و مجهز به گیربکس شش سرعته دستی عرضه شده است.

در این طرح ۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

بر اساس اعلام ایران خودرو در قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده، ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. در این طرح فروش بیشترین تقاضا برای خودرو پژو پارس TU۵ با ۲ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۱ متقاضی به ثبت رسیده است.

پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت./ منبع: برنا

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.