کد خبر : 13609 / /
/

هواپیمای بوئینگ پرواز تهران به مشهد با ۱۴۰ مسافر در فرودگاه سبزوار فرود اضطراری کرد.

حسن جعفری‌‌ مدیر روابط عمومی فرودگاه هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس  اظهارداشت: از آنجایی که امروز هوای شهر مشهد مه آلود بود و پروازها به فرودگاه مشهد ساعاتی لغوشد؛ پرواز هواپیمایی بوئینگ تهران به مشهد نیزدچار کاهش دید شده بود و متاسفانه نتوانسته بود به مسیر ادامه دهد به همین دلیل درخواست فرود داده و در فرودگاه سبزوار که نزدیکترین مسیر پروازی بود فرود آمده بود.

وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر هواپیما به فرودگاه مشهد آمده است و موضوع نقص فنی نبوده است بلکه تنها دلیل همان کاهش دید هوا بوده است.

 یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت: پرواز با یک ساعت و نیم تاخیر ساعت 8 و سی دقیقه صبح از تهران به سمت مشهد پرواز کرد که در نزدیکی فرودگاه مشهد به دلیل شرایط جوی نتوانست در این فرودگاه به زمین بنشیند و ناچار به بازگشت شد و در فرودگاه سبزوار در 243 کیلومتری غرب مشهد مقدس به زمین نشست.

وی گفت: مسئولان پرواز به مسافران اعلام کردند که هواپیما دچار نقص فنی شده است و باید قطعه از فرودگاه مشهد به سبزوار منتقل و نصب شود لذا پرواز با تاخیر انجام می‌شود.

یکی دیگر از مسافران با بیان اینکه برخی مسافران با هزینه‌های بالاتر با تاکسی برون شهری عازم مشهد شدند گفت: فرودگاه سبزوار 4 دستگاه اتوبوس مهیا کرده است تا مسافران این مسافت را با اتوبوس راهی مشهد شوند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.