کد خبر : 12289 / /
/

چند مردی که بازار تهران را با قمه و چماق بازار تهران را به خون کشیدند دستگیر شدند.

هفته قبل بود که اختلافات مالی 10 ارازل و اوباش در بازار تهران لرزه به تن کسبه انداخت. در این درگیری افراد زیادی با قمه وچاقو زخمی شدند. این در حالی است که چند روز بعد، عاملان این نزاع خونین به دام پلیس افتادند.

سرهنگ " پیام کاویانی " رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در خصوص خبر درگیری خونین چند روز قبل بازار به خبرنگار رکنا گفت: با وقوع یک درگیری در بازار تهران و مجروح شدن چند نفر موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران پلیس پایگاه هفتم امنیت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند این درگیری به دلیل اختلافات مالی با استفاده از قمه و چماق رخ داده است و چند نفر در این نزاع به شدت مجروح شدند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس پایگاه هفتم پس از دریافت این اطلاعت با رصد های اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته چهره افرادی که در درگیری حضور داشتند را شناسایی کردند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت به رکنا گفت: ماموران پلیس پس از شناسایی 10 شرور با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهمان شدند.

وی افزود: 10 ارازل و اوباش پس از انتقال به پایگاه هفتم پلیس امنیت به جرم خود مبنی بر درگیری با چاقو و قمه در بازار تهران اعتراف و علت این نزاع را اختلافات مالی عنوان کردند.

کاویانی در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.