کد خبر : 10086 / /
/

بر اساس آگهی‌های ثبت شده درنیازمندی‌های دیوار، فهرستی ازمتوسطاجاره ماهانه آپارتمان مسکونی در برخی از محلات اهواز و حومه به دست آمده است.

با توجه به داده‌های موجود در سایت دیوار بر اساس آگهی‌های ثبت شده برای اجاره آپارتمان در شهر اهواز وحومه فهرستی از متوسط اجاره آپارتمانت در برخی از محلات اهواز و حومه شهر اهواز به دست آمده است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر کویم هدیس با اجاره ماهانه ۱٫۹ میلیون تومان از محلات ارزان اهواز برای اجاره‌نشینی است. در مقابل محله‌های باهنر و سپیدار با متوسط اجاره چهار میلیون تومان در بین محلات جدول زیر بالاترین نرخ اجاره آپارتمان را دارد.

محلات کیانشهر و رسالت در شهر اهواز با متوسط اجاره حدود سه میلیون تومان ثبت شده‌اند.

متوسط اجاره ماهانه آپارتمان دو تا پنج سال ساخت در محله پردیش ۲٫۲ میلیون تومان و در محله گلستان ۳٫۶ میلیون تومان ثبت شده است.

میانگین اجاره اپارتمان ۸۰ متری در شهر اهواز براساس آگهی‌های سایت دیوار ۳٫۲ میلیون تومان ثبت شده است.

درجدول زیر متوسط اجاره ماهانه آپارتمان دو تا پنج سال ساخت در برخی ازمحلات اهواز (محلاتی با تعداد آگهی بالا) را بر اساس آگهی‌های سایت دیوار مشاهده می‌کنید./ تجارت نیوز

اهواز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.