کد خبر : 29396 / /
/

روند افزایش قیمت برخی از محصولات ایران خودرو امروز23 آبان 1401 هم در بازار ادامه داشت و برخی از پرطرفدارهای ایران خودرو با رشد یک تا سه میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که همزمان با افزایش قیمت دلار در بازار امروز هم شاهد رشد قیمت خودرو در بازار بوده ایم و برخی پرتیراژهای ایران خودرو امروز با افزایش قیمت راهی بازار شدند. براساس ارزیابی بازار امروز «هایما S7 پلاس»، «تارا دنده ای» و «دنا معمولی» با رشد قیمت در بازار دست به دست شدند. رشد قیمت «هایما S7 پلاس» از هفته گذشته آغاز شد و با عبور از مرز یک میلیارد این رشد قیمت متوقف نشد و با این شرایط همچنان شاهد رشد قیمت این خودرو در بازار هستیم.

از سوی دیگر رشد قیمت خودرو در بازار در حالی صورت گرفته که به گفته فعالان بازار این روزها بازار خودرو در رکود کامل بسر می برد، معامله تنها در شرایط خاص صورت می گیرد.

قیمت محصولات ایران خودرو

ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7 پلاس»، «سمند LX با موتورEF7 » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF7» امروز بدون تغییر در بازار 364 میلیون تومان قیمت خورد  و «هایما S7» هم امروز رشدی 3 میلیونی داشت و در بازار میلیارد و 98 میلیون تومانی شد. اما در میان پرتیراژهای ایران خودرو  «تارا دنده ای» با افزایش یک میلیونی در بازار 442 میلیون تومانی شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز شاهد افزایش 2 میلیون تومانی «دنامعمولی» در بازار بودیم و این خودرو در بازار 424 میلیون تومان قیمت خورد، «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار 571 میلیون تومان دست به دست شد. از سوی دیگر «پژو 207 دنده‌ای» هم بدون تغییر در بازار 445 میلیون تومان قیمت گذاری شد. /اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.