کد خبر : 25964 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

دزد دوچرخه‌های مشهدی دستگیر شد!

در پی وقوع سرقت های سریالی دوچرخه از مقابل کتابخانه عمومی در اطراف میدان هشتصد مشهد، گروه ویژه ای از افسران دایره تجسس کلانتری شهرک ناجا ماموریت یافتند تا با استفاده از شیوه پلیسی و تخصصی به ردزنی دزد دوچرخه ها بپردازند. بنابراین گروه تخصصی پلیس با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری ناجا) با تجزیه و تحلیل سرقت های مذکور به تحقیق میدانی پرداختند.

بررسی های آنان نشان می داد که جوانی با اندام چاق و درحالی که ماسک و عینک دودی بر چهره دارد هنگام وقوع سرقت ها در محل دیده شده است. به همین دلیل افسران تجسس با بازبینی دوربین های مدار بسته به سرنخ هایی از یک جوان 32 ساله رسیدند که کیف کوله ای نیز به همراه دارد و در برخی موارد تصویر وی هنگام بریدن قفل دوچرخه ها ثبت شده است.

گزارش ها حاکی است: با به دست آمدن تصویری از چهره متهم، تلاش های پلیس با شیوه طعمه گذاری و ردزنی های اطلاعاتی درحالی آغاز شد که گروه دیگری از افسران گشت نامحسوس نیز به گشت زنی در محل وقوع سرقت های سریالی پرداختند تا این که دو روز قبل ماموران انتظامی، متهم را در بولوار پیروزی شناسایی کردند که کیف مشکوکی را نیز به همراه داشت وقتی ماموران قصد داشتند او را تا صحنه سرقت تعقیب کنند ناگهان متوجه ماجرا شد و پا به فرار گذاشت و در این هنگام بود که نیروهای انتظامی محل را به محاصره درآوردند و این جوان 32 ساله را با چند حرکت دفاع شخصی زمین گیر کردند در بازرسی از کیف همراه وی قیچی آهن بری و ابزار سرقت کشف شد و او در حالی به کلانتری انتقال یافت که مقادیری مواد مخدر از نوع کریستال و شیشه نیز به همراه داشت.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.