کد خبر : 25064 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

مراقب گدایان مترو و جیب‌هایتان باشید!

 مردی که در پوشش تکدی‌گری در متروی تهران دست به جیب‌بری از مسافران می‌زد دستگیر شد. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان این خبر گفت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه و اشیای قیمتی شهروندان در ایستگاه متروی مولوی به روش جیب بری، رسیدگی به موضوع در دستور کار یگان انتظامی مترو قرار گرفت و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری جیب‌بر آغاز شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات از شاکیان و مالباختگان مشخصاتی از سارق به‌دست آمد، افزود: در بررسی‌ها مشخص شد سارق مردی است که در پوشش تکدی‌گری و گدایی به شهروندان نزدیک شده و با فریب و سوء‌استفاده از نیت خیرخواهانه آنها اقدام به جیب بری و سرقت می‌کند. به‌گفته سرهنگ موقوفه‌ای، مشخصات به‌دست آمده از متهم در اختیار همه واحدهای پلیس در ایستگاه‌های مختلف متروی پایتخت قرار گرفت و در نهایت سارق در ایستگاه متروی مولوی و در حال ارتکاب جرم دستگیر و در بازرسی بدنی او 3دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد. رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهم 18ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 6فقره سرقت تلفن همراه و اشیای قیمتی شهروندان در متروبه‌روش جیب بری در پوشش گدایی اعتراف کرد و تحقیقات از او برای کشف دیگر جرایم احتمالی وی ادامه دارد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.