کد خبر : 656 / /
/

کاپیتان استقلال می‌تواند هر زمان که تشخیص داد قرارداد خود را به صورت یکطرفه با آبی‌ها فسخ کند​

این روزها بحث قرارداد وریا غفوری به مشکل بزرگی برای استقلال تبدیل شده است و هر روز اخبار جدیدی در این باره منتشر می‌شود.

اما ماجرای اصلی وریا غفوری این است که کاپیتان استقلال ۱۵ روز پیش نامه‌ای به مدیران استقلال داده و اعلام کرده بود که اگر تا ۱۰ روز دیگر مطالبات خود را دریافت نکند قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ می‌کند که درحال‌حاضر ۵ روز از این مهلت گذشته است.

در این بین شنیدیم کسانی که از نامه وریا غفوری به باشگاه استقلال مطلع بودند پیش‌بینی می‌کردند کاپیتان آبی‌ها بعد از بازی با سپاهان تصمیم خود مبنی بر فسخ قرارداد را رسانه‌ای می‌کند اما چون آبی‌ها در این بازی شکست خوردند، احتمالا وریا غفوری برای اینکه جایگاهش در تیم متزلزل نشود از تصمیم خود منصرف شده است.

تیم استقلال

آنچه مسلم است وریا غفوری از ۵ روز پیش مجاز بوده قرارداد خود را به صورت یکطرفه با استقلال فسخ کند و او هر روزی که بخواهد می‌تواند این تصمیم مهم را عملی کند.

وریا غفوری به ۲ دلیل با باشگاه استقلال مشکل دارد، یکی بابت متمم ۵۰۰ میلیونی که از ۵ سال پیش در قراردادش وجود داشت. ظاهرا نهادهای نظارتی این متمم را قبول نکرده‌اند و دوم هم اینکه مدیران استقلال قرارداد جدید این بازیکن را قبول ندارند و معتقدند با او باید مطابق قرارداد قبلی که مبلغ آن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود رفتار شود.

مهراد میناوند در یک برنامه ی تلویزیونی خاطره ی جالبی از علاقه شدید علی کریمی به ساندویچ مک دونالد تعریف کرد.

علی کریمی

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار